Lagos - Lagos

Letenky do Lagos

Hledáte levné letenky do destinace Lagos? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lagos

Lagos leží ve státě Nigérie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lagos navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
NigérieNigérie

Stručně a jasně

Stát
Nigérie
Letiště
1 letiště (LOS)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lagos.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 28min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Murtala Muhammed International Airport se nachází 9 km od centra města Lagos.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lagos od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lagos je letiště Murtala Muhammed International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Murtala Muhammed International Airport (LOS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lagos je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lagos

K cestě do destinace Lagos lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lagos - 18 míst co vidět .

 • This picture taken on on September 8, 2016 shows the Canopy Walkway bridge, the longest canopy walk in Africa, in the Lekki Conservation Centre in Lagos..Traffic jams may clog the city and the beaches look like garbage dumps, but for the Lagos state government developing tourism is now a do or die matter. / AFP / STEFAN HEUNIS    (Photo credit should read STEFAN HEUNIS/AFP/Getty Images)
   

  Lekki Conservation Centre

  Lekki Conservation Centre je ideálním místem pro přírodní nadšence v Lagosu. Nachází se v srdci města a nabízí útočiště pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Procházka po lávkách stromového koruny vám umožní vidět krásnou přírodu z ptačí perspektivy. Vstupné se používá na zachování tohoto krásného místa pro budoucí generace.

 • Freedom Park Lagos
   

  Freedom Park Lagos

  Freedom Park Lagos je ideálním místem pro odpočinek v centru města. Tento park byl dříve vězením a nyní slouží jako kulturní centrum s množstvím uměleckých děl a koncertů. Užijte si klidnou atmosféru v parku, relaxujte u jezírka nebo ochutnejte místní speciality na trhu s občerstvením. Navštivte Freedom Park Lagos a objevte krásy Nigérie v samém srdci Lagosu!

 • Tafawa Balewa Square
   

  Tafawa Balewa Square

  Tafawa Balewa Square je největší náměstí v nigerijském městě Lagos. Je pojmenováno po bývalém premiérovi Nigérie, Siru Abubakaru Tafawovi Balewovi. Náměstí je centrem mnoha kulturních akcí a pravidelně se zde konají výstavy, koncerty a festivaly. Navštivte toto historické místo a prozkoumejte jeho bohatou historii a kulturní dědictví.

 • kalakuta museum
   

  kalakuta museum

  Kalakuta Museum je fascinující místo, které nabízí pohled do života a díla nigerijského hudebníka Fela Kutiho. Muzeum se nachází v Lagosu, kde Fela žil a tvořil. Návštěvníci si mohou prohlédnout umělecká díla, fotografie a osobní věci, které ukazují, jaký vliv měl Fela na kulturu a společnost. Pro milovníky hudby a historie je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

 • Muri Okunola Park
   

  Muri Okunola Park

  Muri Okunola Park v Lagosi je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento krásný park nabízí širokou škálu aktivit, jako jsou procházky, pikniky a sportovní aktivity. S mnoha zelenými plochami a zahrádkami, je to ideální místo pro strávení odpoledne s rodinou nebo přáteli. Navštivte Muri Okunola Park a užijte si přírodu v srdci města.

Počasí Lagos

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lagos

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz