Las Palmas de Gran Canaria

Letenky do Las Palmas de Gran Canaria

Hledáte levné letenky do Las Palmas de Gran Canaria? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Las Palmas de Gran Canaria

Las Palmas de Gran Canaria leží v Španělska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Las Palmas de Gran Canaria navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Las Palmas de Gran Canaria přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko
🌲 Příroda
☕ Kavárny
⛱️ Písečné pláže
🏞️ Národní parky
🏛️ Architektura
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (LPA)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Las Palmas de Gran Canaria.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 39min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Gran Canaria Airport se nachází 22 km od centra města Las Palmas de Gran Canaria.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Las Palmas de Gran Canaria od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Las Palmas de Gran Canaria je letiště Gran Canaria Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Gran Canaria Airport (LPA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Las Palmas de Gran Canaria je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Las Palmas de Gran Canaria

K cestě do destinace Las Palmas de Gran Canaria lze využít 1 letiště.

Co vidět v Las Palmas de Gran Canaria

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 18 míst, co vidět v Las Palmas de Gran Canaria .

 • Parque de Santa Catalina
   

  Parque de Santa Catalina

  Parque de Santa Catalina v Las Palmas de Gran Canaria je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí krásné výhledy na oceán a je obklopen množstvím restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční kanárskou kuchyni. Každoročně se zde konají různé kulturní akce a festivaly, jako například karneval. V parku najdete také dětské hřiště, takže se sem mohou vydat i rodiny s dětmi.

 • Castillo de la Luz
   

  Castillo de la Luz

  Castillo de la Luz je historická pevnost v Las Palmas de Gran Canaria. Nachází se na pobřeží a nabízí nádherný výhled na oceán. Dnes je zde umístěno muzeum a galerie s díly Martína Chirina. Přijďte se projít po hradbách a prozkoumat historii tohoto důležitého místa na Kanárských ostrovech.

 • Pláž Las Canteras
   

  Pláž Las Canteras

  Pláž Las Canteras je jednou z nejznámějších pláží na ostrově Gran Canaria. Tato pláž je ideální pro koupání a opalování, ale také pro surfování a další vodní sporty. Promenáda nabízí mnoho restaurací a obchodů. Navštivte tuto krásnou pláž a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Las Palmas de Gran Canaria.

 • Vista tomada desde lo alto de la fachada principal de la Catedral de Santa Ana, en la ciudad de Las Palmas de Gran Canaria. Se ve la plaza de Santa Ana, donde se encuentra el Ayuntamiento (Casas Consistoriales ), en el barrio de Vegueta. A lo lejos, se levantan los riscos de San Roque y San Nicolás, suburbios históricos de la ciudad.
   

  Plaza de Santa Ana

  Nádherné náměstí Plaza de Santa Ana se nachází v srdci Las Palmas de Gran Canaria. S mnoha restauracemi, kavárnami a bary je to ideální místo pro večerní výlety. Užijte si krásné výhledy na historické budovy a kostel Santa Ana. Náměstí hostí mnoho kulturních akcí, jako jsou koncerty a taneční představení. Navštivte Plaza de Santa Ana a užijte si atmosféru města!

 • Muzeum vědy a techniky
   

  Muzeum vědy a techniky

  Muzeum vědy a techniky v Las Palmas de Gran Canaria je skvělým místem pro milovníky technologie a vědy. Nabízí širokou škálu exponátů, včetně interaktivních her, které vám umožní prozkoumat svět vědy a techniky. Muzeum je vhodné pro návštěvu s rodinou nebo přáteli a je skvělým způsobem, jak strávit den v Las Palmas de Gran Canaria.

Počasí v Las Palmas de Gran Canaria

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Las Palmas de Gran Canaria

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz