Noumea - Versants ouest du Ouen Toro, dominant l'hippodrome Henri Milliard, à Nouméa

Letenky do Noumea

Hledáte levné letenky do destinace Noumea? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Noumea

Noumea leží ve státě Nová Kaledonie. Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Noumea navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Oceánie
Nová KaledonieNová Kaledonie

Stručně a jasně

Stát
Nová Kaledonie
Letiště
2 letiště (GEA,NOU)
Časový posun
+9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Noumea.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 18.602549929722223 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Noumea Magenta Airport se nachází 2 km od centra města Noumea.

Letiště La Tontouta International Airport se nachází 36 km od centra města Noumea.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Noumea od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Noumea jsou a letiště Noumea Magenta Airport. letiště La Tontouta International AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Noumea Magenta Airport (GEA). La Tontouta International Airport (NOU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Noumea je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Noumea

K cestě do destinace Noumea lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Noumea - 18 míst co vidět .

 • Place des Cocotiers
   

  Place des Cocotiers

  Place des Cocotiers je nádherné náměstí v srdci města Noumea. Toto místo je obklopeno palmami a je ideální pro pikniky a odpočinek. V blízkosti se nachází mnoho obchodů a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Na náměstí se konají různé kulturní akce a festivity, které oživí vaši návštěvu. Navštivte toto místo a užijte si jeho krásu a atmosféru!

 • googleusercontent.com
   

  Musée de Nouvelle Calédonie

  Navštivte fascinující Musée de Nouvelle Calédonie v srdci města Noumea. Toto muzeum nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na kulturní a historické dědictví Nové Kaledonie. Prozkoumejte sbírky, které obsahují artefakty, umělecká díla a tradiční předměty, které vám přiblíží místní kulturu a tradice. Užijte si tento nevšední zážitek a objevte kouzlo Nové Kaledonie.

 • wikimedia.org
   

  Aquarium des Lagons Nouvelle Caledonie

  Navštivte Akvárium Laguny v Nové Kaledonii a objevte fascinující podmořský svět. Procházejte se kolem obrovských nádrží plných různých druhů ryb a korálů, a uvidíte dokonce i žraloky. Díky moderním technologiím se dozvíte o místním ekosystému a ochraně životního prostředí. Pro nezapomenutelný zážitek si zarezervujte vstupenky dopředu.

 • live.staticflickr.com
   

  Tjibaou Cultural Center

  Tjibaou Cultural Center je fascinující místo, které vás zavede do kultury Kanaků, původních obyvatel Nové Kaledonie. Architektura centra je výjimečná a inspirovaná tradičními kanackými domy. Prohlédněte si expozice, které ukazují historii a současnost Kanaků. Vstupné je příjemné a vstupenky lze zakoupit online. Navštivte Tjibaou Cultural Center a objevte krásy novokaledonské kultury.

 • wikimedia.org
   

  Ile aux Canards island

  Ostrov Ile aux Canards v Noumea je ideální pro milovníky přírody a vodních sportů. Okouzlí vás křišťálově čistá voda a úžasné podmořské scenérie. Prozkoumejte ostrov a objevte mnoho druhů ryb a korálů. Pokud máte rádi adrenalin, vyzkoušejte si potápění nebo šnorchlování. Ostrov je snadno dostupný lodí a nabízí mnoho možností pro relaxaci a zábavu.

Počasí Noumea

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Noumea

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz