Oš - Памятник на площадке для игры в ордо в городе Ош

Letenky do Oš

Hledáte levné letenky do destinace Oš? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Oš leží ve státě Kyrgyzstán. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Oš navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
KyrgyzstánKyrgyzstán

Stručně a jasně

Stát
Kyrgyzstán
Letiště
1 letiště (OSS)
Časový posun
+4h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Oš.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 59min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Osh Airport se nachází 11 km od centra města Oš.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Oš od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Oš je letiště Osh Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Osh Airport (OSS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Oš je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Oš

K cestě do destinace Oš lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Oš - 6 míst co vidět .

 • The tears of Mother – a memorial for the victims of June events of 2010
   

  The tears of Mother – a memorial for the victims of June events of 2010

  Navštivte památník obětem červnových událostí roku 2010 v Oši. Tento smutný památník připomíná oběti násilí, které se v této oblasti odehrály. Slzy matky jsou symbolickým vyjádřením ztráty a smutku. Navštivte tento památník a uctěte památku těch, kteří zemřeli v této tragédii.

 • Placeholder image.
   

  Petrovsky Park

  Petrovsky Park je krásným místem v Oši, které stojí za návštěvu. Tento park nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Můžete se projít po malebných cestičkách, obdivovat květinové záhony a odpočinout si na lavičkách. V parku se také nachází dětské hřiště a venkovní fitness centrum. Nezapomeňte si s sebou přinést piknikový koš a užít si odpoledne v přírodě!

 • Placeholder image.
   

  Osh Animal Market

  Oshský trh s domácími zvířaty je jedním z největších trhů tohoto druhu ve střední Asii. Zde se setkáte s místními pastevci, kteří prodávají kozy, ovce, krávy a koně. Trh je plný života a barvami, a navštívit ho je jedinečný zážitek. Pokud máte rádi autentické zážitky, je Oshský trh s domácími zvířaty pro vás tou správnou volbou.

 • Placeholder image.
   

  Rabat Abdullakhan Mosque

  Mešita Rabat Abdullakhan je jedním z nejvýznamnějších historických památek v Oši. Postavena byla v 16. století a dodnes je stále aktivním náboženským centrem. Její architektura je typická pro středověkou islámskou kulturu a její interiér je zdobený krásnými mozaikami a ornamenty. Navštivte tuto krásnou mešitu a objevte historickou a náboženskou stránku Kyrgyzstánu.

 • Placeholder image.
   

  Lenin Statue

  Pokud se chcete vrátit do minulosti a vidět sochu jednoho z nejvýznamnějších politiků 20. století, navštivte sochu Lenina v Oši. Tato impozantní socha se nachází v centru města a je svědkem historie. Užijte si krásné výhledy na město a okolní hory z tohoto historického místa.

Počasí Oš

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Oš

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz