Ouagadougou - Ouagadougou capitale du BURKINA FASO

Letenky do Ouagadougou

Hledáte levné letenky do destinace Ouagadougou? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ouagadougou

Ouagadougou leží ve státě Burkina Faso. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ouagadougou navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
Burkina FasoBurkina Faso

Stručně a jasně

Stát
Burkina Faso
Letiště
1 letiště (OUA)
Časový posun
-2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ouagadougou.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 49min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ouagadougou Airport se nachází 2 km od centra města Ouagadougou.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ouagadougou od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ouagadougou je letiště Ouagadougou Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ouagadougou Airport (OUA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ouagadougou je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ouagadougou

K cestě do destinace Ouagadougou lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ouagadougou - 9 míst co vidět .

 • Ouagadougou Cathedral
   

  Ouagadougou Cathedral

  Katedrála v Ouagadougou je jednou z nejvýznamnějších památek Burkiny Faso. Stavba byla dokončena v roce 1956 a v roce 2000 byla vysvěcena papežem Janem Pavlem II. Interiér katedrály zdobí nádherné vitráže a sochy. Katedrála je důležitým místem pro místní křesťanskou komunitu a rozhodně stojí za návštěvu pro všechny milovníky architektury a historie.

 • Faso Parc
   

  Faso Parc

  Faso Parc je krásný park v Ouagadougou, který stojí za návštěvu. Tento park nabízí nejen krásnou přírodu, ale také řadu zábavných aktivit pro celou rodinu. V parku se nachází mnoho atrakcí, jako například horská dráha, kolotoč a mnoho dalšího. Vstupné do parku je velmi přijatelné a peníze jsou investovány do jeho údržby a rozvoje. Navštivte Faso Parc a užijte si den plný zábavy a relaxace!

 • Grande Mosquée de Ouagadougou
   

  Grande Mosquée de Ouagadougou

  Navštivte Grande Mosquée de Ouagadougou, největší mešitu v zemi. Její vysoké věže a bílá fasáda jsou nezaměnitelné. Uvnitř najdete nádhernou výzdobu a klidnou atmosféru. Moskevská architektura vám umožní nahlédnout do kultury a náboženství Burkiny Faso. Vstup je zdarma, ale respektujte místní zvyklosti a oblékněte se slušně.

 • Mogho Naba Palace
   

  Mogho Naba Palace

  Navštivte Palác Mogho Naba v Ouagadougou a ponořte se do historie Burkiny Faso. Tento krásný palác byl postaven v roce 1896 a sloužil jako sídlo královské rodiny. Dnes slouží jako muzeum, kde můžete vidět tradiční africkou architekturu a umění. Užijte si návštěvu tohoto historického místa a ochutnejte místní kulturu.

 • Parc Bangr Weogo
   

  Parc Bangr Weogo

  Parc Bangr Weogo je přírodní oáza v centru Ouagadougou. Tento park nabízí útočiště pro mnoho zvířat, včetně slonů, krokodýlů a opic. Procházky parkem jsou nezapomenutelným zážitkem pro milovníky přírody. Park také nabízí řadu sportovních aktivit, jako jsou běh, cyklistika a pikniky. Navštivte Parc Bangr Weogo a užijte si krásy africké přírody v samém srdci města.

Počasí Ouagadougou

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ouagadougou

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Bilbao centrum
porto
🤘 Multi-city
🤩 2 199 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz