Oulu - The Oulu City Hall in Oulu, Finland, in the evening. The City Hall was designed by Swedish architect J.E.Stenberg in 1885. Weather: −5 °C.

Letenky do Oulu

Hledáte levné letenky do destinace Oulu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Oulu

Oulu leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Oulu navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (OUL)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Oulu.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 30min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Oulu Airport se nachází 10 km od centra města Oulu.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Oulu od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Oulu je letiště Oulu Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Oulu Airport (OUL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Oulu je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Oulu

K cestě do destinace Oulu lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Oulu - 17 míst co vidět .

 • Hupisaaret Islands
   

  Hupisaaret Islands

  Hupisaaret Islands City Park v centru města Oulu je veřejným městským parkem, který se nachází u řeky. Park byl postaven jako veřejný park v 60. letech 19. století a první bílé dřevěné mosty, které park charakterizují, byly tehdy také postaveny. Malé potůčky a vodní cesty dělí park na menší a větší ostrovy. Největší z ostrovů jsou Plaatansaari, Pakolansaari, Paratiisisaari, Kiikkusaari a Lasaretinsaari. V parku se nachází také muzeum Northern Ostrobothnia, které je umístěno na ostrově Pakolansaari.

 • Science Centre Tietomaa
   

  Science Centre Tietomaa

  Tietomaa je vědecké centrum, které se nachází se v blízkosti centra města v okrsku Myllytulli. Je to první vědecké centrum ve Finsku a bylo otevřeno veřejnosti 29. června 1988. Tietomaa se nachází v bývalých budovách továrny na zpracování kůže Veljekset Åström Oy. Hlavní výstavy jsou umístěny v bývalé elektrárně. Tietomaa má 45 metrů vysokou pozorovací věž s venkovním skleněným výtahem, který je bývalou vodárnou továrny. Tietomaa také nabízí obrovské kino, které bylo při svém otevření prvním účelově postaveným IMAX kinem ve Finsku a v severních zemích.

 • Cultural Centre Valve
   

  Cultural Centre Valve

  Valve je kulturní centrum, které nabízí prostor pro různé kulturní aktivity, včetně dvou divadelních scén, kina, galerií, dílen a dalších prostor v budově. Valve má druhou největší filmovou knihovnu ve Finsku. Kromě toho se zde nachází kanceláře a galerie Northern Photographic Centre. Budova prošla rozsáhlou rekonstrukcí po požáru v roce 1882 a dnes slouží jako kulturní centrum města Oulu.

 • Mannerheim Park, Oulu
   

  Mannerheim Park, Oulu

  Mannerheim Park je malý městský park v oblasti Vanhatulli. Renovace dokončené v roce 2019 změnily vzhled parku a udělaly ho vhodnější pro malé akce. Park je oblíbeným místem pro mnoho lidí a sousedí s budovou Kela. K dispozici je grilovací kiosek a dětské hřiště s houpačkami. Park byl pojmenován po maršálu Mannerheimovi k poctě jeho 75. narozenin v roce 1942.

 • Oulu Market Hall
   

  Oulu Market Hall

  Kauppahalli je historická tržnice v centru města Oulu. Nabízí širokou škálu místních produktů, jako jsou ryby, maso, sýry, pečivo a sladkosti. Tržnice se stala oblíbeným místem pro místní i turisty, kteří chtějí ochutnat tradiční finskou kuchyni. Interiér tržnice je moderní a prostorný, s mnoha stoly, kde si můžete vychutnat své pokrmy. Navštivte Kauppahalli a ochutnejte lahodné místní speciality.

Počasí Oulu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Oulu

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 44 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz