Palermo

Letenky do Palerma

Hledáte levné letenky do Palerma? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Palermo

Palermo leží v Itálie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Palermo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Palerma přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ItálieItálie
👀 Památky
📜 Historie
🌲 Příroda
🏛️ Architektura
🌊 Moře

Stručně a jasně

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (PMO)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Palermo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 56min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Palermo / Punta Raisi Airport se nachází 25 km od centra města Palermo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Palermo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Palermo je letiště Palermo / Punta Raisi Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Palermo / Punta Raisi Airport (PMO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Palermo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Palermo

K cestě do destinace Palermo lze využít 1 letiště.

Co vidět v Palermu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 20 míst, co vidět v Palermu .

 • Catacombe dei Cappuccini
   

  Catacombe dei Cappuccini

  Navštivte jedinečné katakomby Capuccini v Palermu, kde jsou uloženy ostatky s více než 8000 mrtvých. Tyto katakomby jsou jedinečné svým způsobem, protože zde jsou vystaveny mumifikované těla, které jsou rozděleny podle povolání a sociálního postavení. Prozkoumejte tuto neobvyklou turistickou atrakci a poznáte tak jednu z nejpodivnějších kaplí na světě.

 • Cattedrale di Palermo
   

  Cattedrale di Palermo

  Katedrála Nanebevzetí Panny Marie v Palermu je jednou z největších katedrál v Itálii. Její stavba začala v 12. století a postupně byla rozšiřována. Katedrála je jednou z nejvýznamnějších památek Palerma a ukrývá mnoho uměleckých děl, včetně mozaiky z 12. století. Navštivte tuto nádhernou katedrálu a poznávejte historii Palerma.

 • Santa Maria dell'Ammiraglio
   

  Santa Maria dell'Ammiraglio

  Kostel Santa Maria dell’Ammiraglio, známý také jako La Martorana, je jedním z nejkrásnějších kostelů v Palermu. Jeho interiér zdobí nádherné mozaiky a fresky, které zahrnují obrazy svatých a biblické scény. Kostel byl postaven v 12. století a dodnes se zde konají bohoslužby. Navštivte tento historický kostel a ponořte se do dávné historie Palerma.

 • Palazzo dei Normanni
   

  Palazzo dei Normanni

  Palazzo dei Normanni nebo-li Královský palác v Palermu je jednou z nejvýznamnějších památek Sicílie. Palác byl postaven v 9. století a sloužil jako sídlo sicilských králů. Dnes je zde sídlo sicilského parlamentu. Interiér paláce je velmi bohatě zdoben a nabízí mnoho historických artefaktů. Navštivte tuto krásnou budovu a prohlédněte si krásu sicilské historie a kultury.

 • Palatinská kaple
   

  Palatinská kaple

  Palatinská kaple je jedním z nejvýznamnějších památek Palerma. Kaple se nachází v královském paláci a její interiér zdobí nádherné mozaiky a fresky. Kaple byla postavena v 12. století a sloužila jako soukromá kaple sicilských králů. Navštivte tuto krásnou kapli a nechte se okouzlit její nádhernou výzdobou a historickým významem.

Počasí v Palermu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Palermo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz