Palma de Mallorca

Letenky do Mallorky

Hledáte levné letenky do Mallorky? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zpáteční
Jednosměrná
Odkud:
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Palma de Mallorca

Palma de Mallorca leží v Španělska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Palma de Mallorca navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Mallorky přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠpanělskoŠpanělsko
🌲 Příroda
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát

Španělsko

Letiště

1 letiště (PMI)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Palma de Mallorca.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 8min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Palma De Mallorca Airport se nachází 8 km od centra města Palma de Mallorca.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Palma de Mallorca od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Palma de Mallorca je letiště Palma De Mallorca Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Palma De Mallorca Airport (PMI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Palma de Mallorca je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Palma de Mallorca

K cestě do destinace Palma de Mallorca lze využít 1 letiště.

Co vidět v Mallorce

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 12 míst, co vidět v Mallorce .

 

La Seu

Nádherná katedrála Panny Marie v centru Palmy je jednou z největších gotických katedrál v Evropě. Katedrála byla stavěna od roku 1230, v roce 1346 byla zasvěcena Panně Marii a dokončena byla až v roce 1601. Od roku 1931 patří mezi kulturní památky na území Španělska, na tzv. seznam Bien de Interés Cultural.

 

Cala d’Or

Cala d’Or je jednou z nejlepších pláží na Mallorce a spojuje se se čtyřmi dalšími plážemi v malých zátokách (Cala Esmeralda, Cala Serena, Cala Ferrera a Cala Gran). Pláže jsou čisté s tyrkysově čistou vodou. Během léta jsou přeplněné, jsou snadno dostupné autem.

 

Cap de Formentor

Cap Formentor je nejsevernější cíp Mallorky. Poblíž najdete nádhernou pláž, výhled i známý maják. Cestou Vás čekají nádherné serpentiny, které vyžadují velkou dávku opatrnost, odměnou jsou nádherné výhledy do okolí. Jakmile se dostanete k pláži Platja de Formentor, musíte si zaplatit povolení k vjezdu na silnici, která vede až k majáku. (mimo sezónu se většinou nic neplatí).

 

Platja des Coll Baix

Platja des Coll Baix je oblázková pláž, která se nachází v přírodní rezervaci na severním pobřeží Mallorky. Je to skvělá pláž, která stojí za námahu. Najdete zde skalní útvary, křišťálově čistou vodu a skvělá místa pro šnorchlování. Vzhledem k poměrně obtížné dostupnosti je Platja des Coll Baix navštěvována jen zřídka.

 

Santuari de Lluc

Klášter Santuari de Lluc najdete v nejvyšších horách Mallorky, v Serra de Tramuntana. Jedná se o významné poutní místo ostrova. Klášter je rozlehlý s nádhernou zahradou a několika budovami, kde dříve bydleli mniši. Součástí kláštera je i muzeum. V okolí kláštera se můžete vydat na procházku do hor.

Počasí v Mallorce

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Pohled na Barcelonu

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

pohled na New York City

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

promenáda v Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

Řím

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Trapani
✈️ Zpátečka
🎉 2 048 Kč
Split
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Katánie - zátoka
Milán
🤘 Multi-city
🤩 1 808 Kč
Výhled na Edinburgh
✈️ Zpátečka
🤩 1 726 Kč
Kodaň
✈️ Zpátečka
👌 2 082 Kč
pohled z výšky na ženevské jezero
Porto
Londýn
Dublin
Výhled na Edinburgh
😈 Punk-trip
🚀 3 954 Kč

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz