Palma de Mallorca

Letenky do Mallorky

Hledáte levné letenky do Mallorky? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zpáteční
Jednosměrná
Odkud:
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Palma de Mallorca

Palma de Mallorca leží v Španělska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Palma de Mallorca navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Mallorky přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Španělsko
Příroda
Písečné pláže
Moře
Architektura

Stručně a jasně

Stát

Španělsko

Letiště

1 letiště (PMI)

Co vidět v Mallorce

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst 12 míst, co vidět v Mallorce nebo rovnou prohlídnout 12 míst, co vidět v Mallorce .

 

La Seu

Nádherná katedrála Panny Marie v centru Palmy je jednou z největších gotických katedrál v Evropě. Katedrála byla stavěna od roku 1230, v roce 1346 byla zasvěcena Panně Marii a dokončena byla až v roce 1601. Od roku 1931 patří mezi kulturní památky na území Španělska, na tzv. seznam Bien de Interés Cultural.

 

Cala d’Or

Cala d’Or je jednou z nejlepších pláží na Mallorce a spojuje se se čtyřmi dalšími plážemi v malých zátokách (Cala Esmeralda, Cala Serena, Cala Ferrera a Cala Gran). Pláže jsou čisté s tyrkysově čistou vodou. Během léta jsou přeplněné, jsou snadno dostupné autem.

 

Cap de Formentor

Cap Formentor je nejsevernější cíp Mallorky. Poblíž najdete nádhernou pláž, výhled i známý maják. Cestou Vás čekají nádherné serpentiny, které vyžadují velkou dávku opatrnost, odměnou jsou nádherné výhledy do okolí. Jakmile se dostanete k pláži Platja de Formentor, musíte si zaplatit povolení k vjezdu na silnici, která vede až k majáku. (mimo sezónu se většinou nic neplatí).

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
Zpátečka
690 Kč

Jarní letenky na Kypr

Kypr
Před 2 hodinami
pohled z výšky na ženevské jezero
Zpátečka
882 Kč
Hurghada
Dovolená
7 590 Kč
Legolend v Dánsku
Zpátečka
466 Kč
pohled na New York City
Zpátečka
6 949 Kč
Punta Cana
Dovolená
19 990 Kč

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz