Palma de Mallorca

Letenky do Palma de Mallorca

Hledáte levné letenky do Palma de Mallorca? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Palma de Mallorca

Zaleťte si na prosluněnou Mallorcu, třeba jen na víkend. Zpáteční letenky na Mallorcu pořídíte nejlevněji z Vídně a to od 895 Kč. Na Mallorcu lze letět i z Prahy a to s Ryanair, Smartwing a Eurowings. Ceny letenek z Prahy se pak pohybují kolem 2 200 Kč. Použijte vyhledávač letenek, který je flexibilní a najděte tak nejlevnější možnou letenku na Mallorcu. 

Optimální doba na zakoupení letenky na Mallorcu v hlavní sezóně je cca 120 dní před odletem. Pokud poletíte mimo sezónu, lze zakoupit letenky v akci i měsíc před odletem. Na Mallorcu lze cestovat celý rok, nejpříznivější teploty jsou od května do října, kdy můžete využít moře a místní pláže.

ŠpanělskoŠpanělsko
🌲 Příroda
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát

Španělsko

Letiště

1 letiště (PMI)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Palma de Mallorca.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 8min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Palma De Mallorca Airport se nachází 8 km od centra města Palma de Mallorca.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Palma de Mallorca od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Palma de Mallorca je letiště Palma De Mallorca Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Palma De Mallorca Airport (PMI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Palma de Mallorca je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Palma de Mallorca

K cestě do destinace Palma de Mallorca lze využít 1 letiště.

Co vidět v Palma de Mallorca

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 25 míst, co vidět v Palma de Mallorca .

 • Palma Aquarium
   

  Palma Aquarium

  Palma Aquarium je jedním z největších akvárií ve Španělsku a nabízí neuvěřitelný pohled na podmořský svět. S více než 8 000 mořskými tvory a 700 druhy ryb, je to skvělé místo pro rodinný výlet. Užijte si den plný zábavy a dobrodružství, ať už se potápíte mezi korály nebo pozorujete žraloky v tunelu. Palma Aquarium je nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka Mallorky.

 • Castell de Bellver
   

  Castell de Bellver

  Castell de Bellver je jedinečným příkladem středověké architektury na Mallorce. Nachází se na kopci s krásným výhledem na město Palma de Mallorca. Tento zámek byl postaven v 14. století a sloužil jako královský palác, vojenská pevnost a vězení. Interiér zahrnuje muzeum s mnoha historickými artefakty. Navštivte Castell de Bellver a prozkoumejte tuto fascinující historickou památku.

 • Katedrála Panny Marie
   

  Katedrála Panny Marie

  Katedrála Panny Marie v Palma de Mallorca je jednou z nejvýznamnějších památek na ostrově. Její gotická architektura a impozantní rozměry návštěvníky uchvátí. Katedrála se vynořuje z historického centra města a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Navštivte toto nádherné místo a prozkoumejte jeho historii, umění a kulturu.

 • Plaça Major
   

  Plaça Major

  Plaça Major je náměstí v centru Palma de Mallorca. Toto historické náměstí je plné kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Obklopeno nádhernou architekturou, je to ideální místo pro procházku a užití si atmosféry města. V létě se zde konají různé kulturní akce a festivaly. Nezapomeňte navštívit trh Mercat de l'Olivar v blízkosti náměstí.

 • Llotja de Palma
   

  Llotja de Palma

  Llotja de Palma je historická budova v centru Palmy de Mallorca, která sloužila jako obchodní burza pro místní rybáře a obchodníky s olejem. Dnes se zde nachází kulturní centrum a galerie, kde můžete obdivovat místní umělecká díla. Budova je postavena v gotickém stylu a nabízí nádhernou architekturu a atmosféru. Navštivte Llotju de Palma a prozkoumejte historii města.

Počasí v Palma de Mallorca

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Palma de Mallorca

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Faro
✈️ Zpátečka
🚀 1 302 Kč

Vánoce v Algarve

Portugalsko
Před 3 hodinami
Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 25 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz