Prescott - This is an image of a place or building that is listed on the National Register of Historic Places in the United States of America. Its reference…

Letenky do Prescott

Hledáte levné letenky do destinace Prescott? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prescott

Prescott leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Prescott navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (PRC)
Časový posun
-9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Prescott.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 51min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ernest A. Love Field se nachází 13 km od centra města Prescott.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Prescott od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Prescott je letiště Ernest A. Love Field. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ernest A. Love Field (PRC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Prescott je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Prescott

K cestě do destinace Prescott lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Prescott - 16 míst co vidět .

 • Prescott National Forest
   

  Prescott National Forest

  Prescott National Forest je ideálním místem pro milovníky přírody a outdoorových aktivit. Nachází se v Arizoně a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte horské stezky, kempujte pod hvězdami nebo si užijte piknik v přírodě. Pokud hledáte únik z městského ruchu, Prescott National Forest je skvělou volbou pro celou rodinu.

 • Courthouse Plaza
   

  Courthouse Plaza

  Nádherné náměstí Courthouse Plaza v Prescottu je největším ve městě a nabízí spoustu zábavy pro celou rodinu. Zdejší památník Buckyho O'Neilla připomíná hrdinství místních vojáků. Užijte si piknik na trávě, nebo si vychutnejte místní speciality v jedné z mnoha restaurací v okolí. Courthouse Plaza je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v srdci Prescottu.

 • Sharlot Hall Museum
   

  Sharlot Hall Museum

  Sharlot Hall Museum je muzeum v Prescottu, které představuje historii Arizony. Muzeum bylo pojmenováno po básnířce a historičce Sharlot Hall, která se stala první státní historičkou Arizony. Expozice zahrnují artefakty a dokumenty z období před příchodem bílých osadníků až po moderní dobu. Návštěvníci se mohou projít historickými budovami a zahrady muzea a naučit se více o historii Arizony.

 • Fain Park
   

  Fain Park

  Fain Park v Prescottu je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je obklopen přírodou. Procházejte se po krásných stezkách, piknikujte na trávě nebo se jen tak vychutnávejte klidnou atmosféru parku. Fain Park je skvělou volbou pro odpočinek v přírodě, a to jen pár minut od centra města.

 • Heritage Park Zoological Sanctuary
   

  Heritage Park Zoological Sanctuary

  Heritage Park Zoological Sanctuary je ideálním místem pro milovníky zvířat v Prescottu. Tento útočiště pro zvířata nabízí návštěvníkům možnost vidět různé druhy zvířat v přirozeném prostředí. Zde si můžete prohlédnout různé druhy zvířat, včetně lvů, medvědů a opic. Navštivte toto krásné útočiště a užijte si den plný zábavy a dobrodružství s vaší rodinou a přáteli.

Počasí Prescott

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Prescott

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Edinburgh- výhled
londyn
🤘 Multi-city
🤩 1 918 Kč
Neapol
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 638 Kč
Kefalonie
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz