Letenky do Puerto Plata

Hledáte levné letenky do destinace Puerto Plata? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Puerto Plata

Puerto Plata leží ve státě Dominikánská republika. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Puerto Plata navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Dominikánská republikaDominikánská republika

Stručně a jasně

Stát
Dominikánská republika
Letiště
1 letiště (POP)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Puerto Plata.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 25min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Gregorio Luperon International Airport se nachází 13 km od centra města Puerto Plata.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Puerto Plata od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Puerto Plata je letiště Gregorio Luperon International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Gregorio Luperon International Airport (POP)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Puerto Plata je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Puerto Plata

K cestě do destinace Puerto Plata lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Puerto Plata - 10 míst co vidět .

 • rackcdn.com
   

  Mount Isabel de Torres

  Hora Isabel de Torres je nejvyšší horou v okolí města Puerto Plata na Dominikánské republice. Na vrcholu se nachází velký kříž a socha Krista, která připomíná Krista Spasitele v Rio de Janeiru. Z vrcholu se nabízí nádherný panoramatický výhled na celé okolí a na oceán. Pro turisty je k dispozici lanovka, která vede až na vrchol.

 • atlasobscura.com
   

  Amber Museum

  Navštivte Muzeum jantarů v Puerto Plata a podívejte se na fascinující kolekci jantarů z celého světa. Muzeum vám nabídne nejen možnost obdivovat krásné kusy, ale také se dozvíte o historii tohoto unikátního materiálu. Užijte si jedinečnou návštěvu a získejte nové znalosti o jantare.

 • Placeholder image.
   

  Catedral San Felipe

  Catedral San Felipe je jednou z nejvýznamnějších památek města Puerto Plata. Tato katedrála byla postavena v roce 1502 a sloužila jako útočiště pro místní obyvatele před piráty. Dnes můžete navštívit tuto historickou památku a obdivovat její krásnou architekturu. Uvnitř katedrály najdete nádherné fresky a sochy. Určitě nevynechejte tuto úžasnou památku při návštěvě Puerto Platy!

 • tripadvisor.com
   

  Malecon Puerto Plata

  Malecon Puerto Plata je nejpopulárnější promenáda v Puerto Platě. Nachází se podél pobřeží Atlantského oceánu a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Na promenádě najdete mnoho restaurací, barů a obchodů, které nabízejí tradiční dominikánskou kuchyni a místní speciality. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici různé aktivity, jako je windsurfing a kajakářství. Užijte si nezapomenutelný západ slunce na Malecon Puerto Plata.

 • tripadvisor.com
   

  Cofresi Beach

  Cofresi Beach je jednou z nejkrásnějších pláží na Dominikánské republice. Bílý písek, tyrkysová voda a palmové stromy vytvářejí dokonalou kulisu pro relaxaci. Pláž je ideální pro plavání, šnorchlování a surfování. V okolí najdete mnoho restaurací a barů, kde si můžete vychutnat místní speciality a koktejly. Užijte si slunce, moře a nezapomenutelné zážitky na Cofresi Beach.

Počasí Puerto Plata

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Puerto Plata

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz