Riyadh - National Museum Riyadh

Letenky do Riyadh

Hledáte levné letenky do destinace Riyadh? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Riyadh

Riyadh leží ve státě Saúdská Arábie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Riyadh navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Stručně a jasně

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (RUH)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Riyadh.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 13min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště King Khaled International Airport se nachází 27 km od centra města Riyadh.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Riyadh od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Riyadh je letiště King Khaled International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: King Khaled International Airport (RUH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Riyadh je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Riyadh

K cestě do destinace Riyadh lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Riyadh - 17 míst co vidět .

 • tripadvisor.com
   

  Riyadh Zoo

  Riyadhská zoo je ideálním místem pro rodinný výlet. Nachází se v srdci města a nabízí širokou škálu zvířat, od slonů až po lvy. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je zde i možnost projížďky na velbloudech. Vstupné je velmi přijatelné a vstupné peníze jsou investovány do chovu zvířat a zlepšování podmínek v zoo.

 • googleusercontent.com
   

  King Abdullah Park

  Vstupte do krásného parku krále Abdulláha a užijte si klid a relaxaci v srdci Rijádu. Park nabízí nádherné zelené prostranství, fontány a jezírka, kde si můžete odpočinout od městského ruchu. Pro aktivnější návštěvníky jsou k dispozici sportovní hřiště a cyklostezky. Krása parku vás okouzlí a nabídne vám nezapomenutelný zážitek z návštěvy Rijádu.

 • National Museum Riyadh, Saudi Arabia 2010
   

  National Museum of Saudi Arabia

  Národní muzeum Saúdské Arábie v Rijádu nabízí fascinující pohled na historii a kulturu země. Prozkoumejte expozice věnované archeologii, islámu a přírodě. Muzeum je umístěno v krásné moderní budově, která sama o sobě stojí za návštěvu. Vstupné je velmi příznivé a výstavy jsou prezentovány v angličtině i arabském jazyce.

 • tripadvisor.com
   

  Al Bujairi Heritage Park

  Al Bujairi Heritage Park je historické místo v Rijádu, které nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat kulturní dědictví Saúdské Arábie. Park je plný tradičních budov a architektury, a nabízí nádherné výhledy na město. Vstup je zdarma a návštěvníci mohou strávit celý den procházkou po parku a objevováním historie a kultury této úžasné země.

 • Southwest corner of the Masmak Castle from Thumairi road.
   

  Masmak fort

  Masmak fort je historickou památkou v Rijádu, která připomíná boj, který zahájil sjednocování Saúdské Arábie. Tento impozantní kamenný hrad byl postaven v roce 1865 a byl svědkem mnoha důležitých událostí. Dnes zde najdete muzeum a můžete si prohlédnout výstavy o historii Saúdské Arábie. Navštivte Masmak fort a prožijte jedinečnou cestu do minulosti země.

Počasí Riyadh

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Riyadh

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz