Rosario - Monumento Nacional a la Bandera

Letenky do Rosario

Hledáte levné letenky do destinace Rosario? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Rosario

Rosario leží v Argentiny. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Rosario navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Jižní Amerika
ArgentinaArgentina

Stručně a jasně

Stát
Argentina
Letiště
1 letiště (ROS)
Časový posun
-5h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Rosario.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 13h 44min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Islas Malvinas Airport se nachází 13 km od centra města Rosario.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Rosario od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Rosario je letiště Islas Malvinas Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Islas Malvinas Airport (ROS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Rosario je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Rosario

K cestě do destinace Rosario lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Rosario - 17 míst co vidět .

 • Estatuas de Lola Mora en Pasaje Juramento
   

  Monumento Histórico Nacional a la Bandera

  Monumento Histórico Nacional a la Bandera je národní památník v Rosariu, který připomíná první vyvěšení argentinské vlajky v roce 1812. Vstup do památníku je zdarma a nabízí nádherný výhled na město a řeku Paraná. Na střeše památníku je umístěna socha argentinského hrdiny Manuela Belgrana, tvůrce argentinské vlajky. Navštivte toto historické místo a poznávejte argentinskou historii.

 • Municipal Museum of the City, Rosario, Argentina
   

  Municipal Museum of the City

  Městské muzeum v Rosariu nabízí fascinující pohled na historii města, jeho kulturu a umění. Expozice zahrnují artefakty a dokumenty, které představují život a tradice místních obyvatel. Navštivte toto muzeum a objevte neuvěřitelné příběhy a tajemství Rosaria.

 • Artificial lake at Parque de la Independencia, a large urban park in Rosario, Argentina. Panoramic view produced by merging 13 pictures using…
   

  Independence Park

  Park nezávislosti v Rosariu nabízí krásné procházky a odpočinek v přírodě. Park je domovem mnoha druhů rostlin a zvířat, které si můžete prohlédnout na přírodních stezkách. Navštivte také planetárium a muzeum věnované historii města. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty, fotbalové hřiště a další sportoviště.

 • googleusercontent.com
   

  Parque Urquiza

  Parque Urquiza je krásný park v Rosariu, který nabízí návštěvníkům klidné prostředí pro odpočinek a relaxaci. Park je plný zeleně, květin a stromů a nabízí nádherné výhledy na řeku Paraná. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a fotbalová hřiště. Parque Urquiza je ideálním místem pro piknik s rodinou a přáteli, ať už během dne nebo večer.

 • MACRo 1
   

  Museum of Contemporary Art of Rosario

  Muzeum současného umění v Rosariu je jedním z nejvýznamnějších kulturních center v Argentině. Nabízí návštěvníkům sbírky moderního umění a hostí mnoho výstav a kulturních akcí po celý rok. Muzeum se nachází v historické budově s moderními prvky, která sama o sobě stojí za návštěvu. Pro milovníky umění je návštěva tohoto muzea v Rosariu nezapomenutelným zážitkem.

Počasí Rosario

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Rosario

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz