Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko

Letenky do Santa Cruz de la Palma

Hledáte levné letenky do destinace Santa Cruz de la Palma? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Santa Cruz de la Palma

Santa Cruz de la Palma leží v Španělska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Santa Cruz de la Palma navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Stručně a jasně

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (SPC)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Santa Cruz de la Palma.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 47min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště La Palma Airport se nachází 6 km od centra města Santa Cruz de la Palma.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Santa Cruz de la Palma od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Santa Cruz de la Palma je letiště La Palma Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: La Palma Airport (SPC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Santa Cruz de la Palma je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Santa Cruz de la Palma

K cestě do destinace Santa Cruz de la Palma lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Santa Cruz de la Palma - 13 míst co vidět .

 • Balcones de la Avenida Marítima
   

  Balcones de la Avenida Marítima

  Balcones de la Avenida Marítima jsou nejlepším místem, kde si můžete vychutnat krásný výhled na oceán a město Santa Cruz de la Palma. Tyto balkóny se nacházejí na pobřeží a nabízejí návštěvníkům úchvatné panoramatické výhledy. Pro ty, kteří hledají klidnější místo, jsou balkóny ideálním místem pro relaxaci a užívání si krásného výhledu. Navštivte Balcones de la Avenida Marítima a nechte se okouzlit krásou tohoto místa.

 • Pico de La Nieve
   

  Pico de La Nieve

  Pico de La Nieve, také známý jako Pico de las Nieves, je nejvyšší hora na ostrově La Palma. Z vrcholu, který dosahuje výšky 2 426 metrů, se otevírají úchvatné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky turistiky je to ideální místo, kde mohou objevovat krásy divoké přírody a užít si klid a pohodu daleko od městského ruchu.

 • Castillo de La Virgen
   

  Castillo de La Virgen

  Castillo de La Virgen je malebný hrad, který se nachází na vrcholu kopce s nádherným výhledem na Santa Cruz de la Palma. Tento historický památník je důležitou součástí místní historie a kultury. Užijte si procházku po zdech hradu a prozkoumejte jeho fascinující historii. Navštivte Castillo de La Virgen a získejte náhled na tuto krásnou oblast z ptačí perspektivy.

 • Parroquia Matriz de El Salvador
   

  Parroquia Matriz de El Salvador

  Navštivte Parroquia Matriz de El Salvador v Santa Cruz de la Palma a obdivujte krásné gotické a barokní prvky této historické kostela. Uvnitř se nachází umělecké díla a nádherné vitráže. Vstup je zdarma, ale pokud chcete podpořit údržbu kostela, můžete přispět dobrovolným příspěvkem. Prohlédněte si tuto krásnou památku a užijte si klidnou atmosféru tohoto místa.

 • Estatua Manuel Díaz
   

  Estatua Manuel Díaz

  V centru města Santa Cruz de la Palma najdete Estatua Manuel Díaz, sochu věnovanou významnému občanovi. Nachází se na náměstí Plaza de España, které je obklopeno krásnou architekturou a mnoha restauracemi a kavárnami. Procházejte se po okolní ulici Calle O'Daly a objevujte další historické památky a krásy tohoto města na ostrově La Palma v Kanárských ostrovech.

Počasí Santa Cruz de la Palma

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Santa Cruz de la Palma

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
malaga
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 43 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz