Santo Domingo - Santo Domingo con la Avenida Tiradentes en primer plano.

Letenky do Santo Domingo

Hledáte levné letenky do destinace Santo Domingo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Santo Domingo

Santo Domingo leží ve státě Dominikánská republika. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Santo Domingo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Dominikánská republikaDominikánská republika

Stručně a jasně

Stát
Dominikánská republika
Letiště
1 letiště (SDQ)
Časový posun
-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Santo Domingo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 28min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Las Americas International Airport se nachází 28 km od centra města Santo Domingo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Santo Domingo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Santo Domingo je letiště Las Americas International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Las Americas International Airport (SDQ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Santo Domingo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Santo Domingo

K cestě do destinace Santo Domingo lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Santo Domingo - 8 míst co vidět .

 • tripadvisor.com
   

  Columbus Park

  Columbus Park je nádherný park v srdci Santo Dominga. Park je pojmenován po slavném objeviteli Kryštofu Kolumbovi, který je zde připomínán sochou. Okolní budovy zahrnují katedrálu a několik muzeí. Park je oblíbeným místem pro pikniky a procházky, kde můžete relaxovat a užít si krásný výhled na okolní architekturu.

 • National Botanical Garden Santo Domingo Entrance
   

  National Botanical Garden

  Národní botanická zahrada v Santo Domingu nabízí návštěvníkům úžasnou přírodu a klid. Užijte si procházku mezi různými druhy rostlin, květin a stromů. Zahrada je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci daleko od městského shonu. Uvnitř zahrady se nachází také muzeum přírodní historie. Navštivte toto krásné místo a užijte si přírodu v plné kráse.

 • The 3 Eyes National Park
   

  The 3 Eyes National Park

  Národní park Tři oči je jedním z nejkrásnějších přírodních záznamů v Santo Domingu. Tento park nabízí nádherné jezírka, jeskyně a zelené zahrady. Procházejte se po pěšinách a užívejte si krásné výhledy na okolní krajinu. Pokud hledáte klid a krásu přírody, Národní park Tři oči je pro vás tou správnou volbou.

 • Parque Zoológico Nacional
   

  Parque Zoológico Nacional

  Navštivte největší dominikánskou zoologickou zahradu, která se nachází v srdci Santo Dominga. Uvidíte zde více než 300 druhů zvířat, včetně vzácných druhů, jako jsou krokodýli a jaguáři. Prozkoumejte rozsáhlé areály, které jsou rozděleny podle jednotlivých kontinentů, a užijte si nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

 • The Red-tailed Hawk (Buteo jamaicensis) at Santo Domingo Zoo (ZOODOM), Dominican Republic
   

  National Zoological Park

  Navštivte Národní zoologickou zahradu v Santo Domingu a poznejte více než 400 druhů zvířat. Užijte si den v přírodě a sledujte slony, opice, lvy a mnoho dalších zvířat v jejich přirozeném prostředí. Vstupné je přijatelné a pomáhá financovat chov a péči o zvířata v zoo. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát a zaznamenat nezapomenutelné zážitky!

Počasí Santo Domingo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Santo Domingo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz