Setif - Wilaya of Setif, Algeria

Letenky do Setif

Hledáte levné letenky do destinace Setif? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Setif

Setif leží ve státě Alžírsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Setif navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
AlžírskoAlžírsko

Stručně a jasně

Stát
Alžírsko
Letiště
1 letiště (QSF)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Setif.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 24min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ain Arnat Airport se nachází 8 km od centra města Setif.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Setif od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Setif je letiště Ain Arnat Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ain Arnat Airport (QSF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Setif je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Setif

K cestě do destinace Setif lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Setif - 9 míst co vidět .

 • Ain El Fouara Fountain
   

  Ain El Fouara Fountain

  Kašna Ain El Fouara je jednou z nejvýznamnějších památek v Sétifské oblasti. Tato nádherná kašna se nachází v centru města a je obklopena parkem a zahradami. Voda z kašny prý má léčivé účinky a místní věří, že pomáhá při různých zdravotních problémech. Navštivte tuto krásnou kašnu a užijte si klidný odpočinek v okolní přírodě.

 • Entente de Setif
   

  Entente de Setif

  Entente de Setif je fotbalový klub, který se nachází v alžírském městě Setif. Klub byl založen v roce 1958 a od té doby získal mnoho titulů. Pokud máte rádi fotbal, určitě navštivte stadion, kde se hrají domácí zápasy klubu. Setif je také krásné město plné historie a památek, které stojí za návštěvu.

 • Park Attraction Setifis
   

  Park Attraction Setifis

  Park Attraction Setifis je krásný park v centru města Setif. Tento park nabízí návštěvníkům klidné místo pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí. Kromě toho, z parku je nádherný výhled na okolní krajinu. Určitě si nezapomeňte užít krásné vycházky v tomto parku a užít si klidu a pohody v jeho okolí.

 • Setif amusement park
   

  Setif amusement park

  Zábavní park v Setif nabízí nekonečné množství zábavy pro celou rodinu. Od adrenalinových atrakcí až po klidnější jízdy, všechny zde najdou něco pro sebe. Park je situován v krásném prostředí a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Nezapomeňte si užít rodinný den plný zábavy a dobrodružství v Setifském zábavním parku!

 • Placeholder image.
   

  Sanctuaire touristique de Mezloug

  Sanctuaire touristique de Mezloug je nádherným místem, které stojí za návštěvu. Tento svatý chrám nabízí návštěvníkům jedinečnou atmosféru a klid. Nachází se v srdci města Setif a může být skvělým místem pro odpočinek a meditaci. Pokud hledáte místo, kde se můžete odpojit od shonu města, Sanctuaire touristique de Mezloug je pro vás tou správnou volbou.

Počasí Setif

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Setif

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz