Tamale - Mosque in tamale, ghana

Letenky do Tamale

Hledáte levné letenky do destinace Tamale? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tamale

Tamale leží ve státě Ghana. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tamale navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
GhanaGhana

Stručně a jasně

Stát
Ghana
Letiště
1 letiště (TML)
Časový posun
-2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tamale.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 12min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tamale Airport se nachází 14 km od centra města Tamale.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tamale od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tamale je letiště Tamale Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tamale Airport (TML)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tamale je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tamale

K cestě do destinace Tamale lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tamale - 9 míst co vidět .

 • Melcom Tamale Shop
   

  Melcom Tamale Shop

  Pokud chcete ochutnat tamals, tradiční jídlo z Ghaně, navštivte Melcom Tamale Shop v Tamale. Tento obchod nabízí mnoho druhů tamals, které jsou vyrobeny z kukuřičné mouky a plněny masem, rybami nebo zeleninou. Melcom Tamale Shop je oblíbeným místem pro místní obyvatele i turisty, kteří chtějí ochutnat autentickou ghanénskou kuchyni.

 • National Cultural Centre
   

  National Cultural Centre

  Národní kulturní centrum v Tamale je skvělým místem, kde můžete poznat kulturu Ghany. Navštivte tradiční taneční představení, ochutnejte místní jídla a uvidíte ruční práce z různých oblastí země. Centrum nabízí také kurzy pro ty, kteří chtějí naučit se hrát na tradiční hudební nástroje. Nezapomeňte si zakoupit suvenýry, aby vám připomínaly vaše zážitky z Ghany.

 • Tamale Central Mosque
   

  Tamale Central Mosque

  Tamale Central Mosque je největší mešita v severním Ghaně a vyniká svou krásnou architekturou. Je postavena z místních materiálů a je to důležité místo pro místní muslimskou komunitu. Pokud hledáte klidné místo pro meditaci, nebo jen chcete poznat místní kulturu, navštivte tuto nádhernou mešitu a užijte si atmosféru místa.

 • Lamashegu Market
   

  Lamashegu Market

  Tržiště Lamashegu je ideálním místem pro návštěvu, pokud chcete ochutnat místní speciality a nakoupit suvenýry. Prodejci nabízejí širokou škálu produktů, včetně čerstvého ovoce a zeleniny, koření a rukodělných výrobků. Prozkoumejte tento rušný trh a prožijte autentickou západoafrickou atmosféru.

 • Kaladan Park
   

  Kaladan Park

  Kaladan Park je krásné místo v Tamale, kde si můžete užít klidný den v přírodě. Park je ideální pro pikniky, procházky a relaxaci. Najdete zde mnoho zeleně, květin a stromů. Pro milovníky přírody je to ideální místo, kde si mohou vychutnat krásy tamní krajiny. Navštivte Kaladan Park a užijte si krásný den v přírodě!

Počasí Tamale

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tamale

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz