Letenky do Tanna

Hledáte levné letenky do destinace Tanna? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tanna

Tanna leží ve státě Vanuatu. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tanna navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Oceánie
VanuatuVanuatu

Stručně a jasně

Stát
Vanuatu
Letiště
1 letiště (TAH)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tanna.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 18.46821191447222 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tanna Airport se nachází 16 km od centra města Tanna.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tanna od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tanna je letiště Tanna Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tanna Airport (TAH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tanna je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tanna

K cestě do destinace Tanna lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tanna - 9 míst co vidět .

 • White Grass Ocean Resort & Spa
   

  White Grass Ocean Resort & Spa

  White Grass Ocean Resort & Spa je ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní dovolenou na Tanna Island. Tento resort nabízí nádherné výhledy na oceán a pláž, kde si můžete užít slunce a relaxovat. K dispozici jsou také různé wellness programy a masáže, které vám pomohou odpočinout si od každodenního stresu. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v tomto nádherném resortu na Tanna Island.

 • Blue Cave
   

  Blue Cave

  Modrá jeskyně na ostrově Tanna je nezapomenutelným zážitkem. Tato přírodní krása je tvořena průzračnou vodou, která se odráží od skal a vytváří nádherné modré odstíny. Prozkoumejte jeskyni s místními průvodci a vychutnejte si jedinečný výhled na okolní krajinu. Navštivte Modrou jeskyni a zažijte nezapomenutelný zážitek plný krásy a přírodních divů!

 • Tafutuna Cultural Experience
   

  Tafutuna Cultural Experience

  Tafutuna Cultural Experience je nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kteří touží po poznání místní kultury. Navštivte tradiční vesnici, kde se dozvíte o zvyklostech a rituálech domorodých obyvatel. Uvidíte taneční vystoupení a ochutnáte místní speciality. Tafutuna Cultural Experience je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí poznat autentickou atmosféru Tanny.

 • Mount Yasur
   

  Mount Yasur

  Sopka Mount Yasur na ostrově Tanna je jednou z nejaktivnějších sopek na světě. Její výbuchy jsou ohromující a můžete je pozorovat z bezpečné vzdálenosti. Tento přírodní div se stává stále populárnějším cílem pro turisty, kteří chtějí zažít něco nevšedního. Výlet na sopku je nezapomenutelný zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

 • Tanna
   

  Tanna

  Tanna je ostrov nacházející se v jižním Pacifiku. Zdejší obyvatelé jsou známí svými tradičními praktikami, jako je tancování a obřady, které jsou spojeny s vulkanickými sopkami, které se nacházejí na ostrově. Tanna nabízí příjemné pláže, nádhernou přírodu a jedinečnou kulturu, kterou jinde nenajdete. Navštivte Tannu a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v ráji na zemi.

Počasí Tanna

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tanna

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz