Tromso

Letenky do Tromso

Hledáte levné letenky do destinace Tromso? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tromso

Tromso leží v Norska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tromso navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NorskoNorsko
🌲 Příroda

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (TOS)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tromso.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 1min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tromso Airport se nachází 4 km od centra města Tromso.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tromso od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tromso je letiště Tromso Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tromso Airport (TOS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tromso je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tromso

K cestě do destinace Tromso lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tromso - 18 míst co vidět .

 • Arctic Cathedral
   

  Arctic Cathedral

  Arktická katedrála v Tromsø je jedním z nejvýraznějších symbolů města. Katedrála s moderní architekturou a skleněnými okny připomíná ledovou křišťálovou jeskyni. Uvnitř se nachází krásný varhanní koncertní sál, kde se konají koncerty klasické hudby. Navštivte katedrálu v zimě a užijte si nádherný pohled na polární záři nad severním horizontem.

 • Polaria
   

  Polaria

  Přijďte objevit fascinující svět arktické přírody v Polarii v Tromsø. Toto interaktivní muzeum nabízí nezapomenutelné zážitky, jako je například setkání s místními druhy ryb, ledními medvědy a velrybami. Navštivte také planetárium a sledujte polární záři na obrazovce. Polaria je ideální pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají zábavu a zároveň chtějí poznat více o arktické oblasti.

 • The Polar Museum
   

  The Polar Museum

  Navštivte Polární muzeum v norském Tromsø a odhalte tajemství polárních expedic. Muzeum nabízí jedinečnou sbírku artefaktů a fotografií, které dokumentují důležité momenty v historii polárního výzkumu. Prozkoumejte výstavy, které ukazují, jak se lidé přizpůsobují drsnému arktickému prostředí, a získejte hlubší porozumění polárnímu světu.

 • The Arctic University Museum of Norway
   

  The Arctic University Museum of Norway

  Navštivte Muzeum Arktické univerzity Norska v Tromsø, které nabízí fascinující pohled na arktickou historii, kulturu a přírodu. Muzeum obsahuje více než 70 000 exponátů, včetně vzorků fauny a flóry, archeologických artefaktů a uměleckých děl. Uvidíte zde také nejsevernější planetárium na světě. Muzeum je skvělým zdrojem informací pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o Arktidě a jejích obyvatelích.

 • Arctic–Alpine Botanic Garden
   

  Arctic–Alpine Botanic Garden

  Arkticko-alpínská botanická zahrada v Tromsø je jedinečným místem, kde můžete vidět rostliny a květiny, které rostou pouze v této oblasti. Zahrada nabízí nádherné výhledy na okolní hory a fjordy. Prozkoumejte různé druhy rostlin a užijte si klidnou procházku v přírodě. Vstupné je přijatelné a vstupenky lze zakoupit online.

Počasí Tromso

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tromso

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz