Sorvagur - Sørvágur, Faroe Islands.

Sorvagur průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Sorvagur

Sorvagur je malebné rybářské městečko, nacházející se na Faerských ostrovech. Toto místo je ideálním startovním bodem pro objevování nedotčené přírody a kouzelných severoatlantických scenérií. Prozkoumejte okolní fjordy, pozorujte birdwatching nebo vydejte na pěší túry po strmých skalách. Navštivte také zajímavé muzeum o místní kultuře a tradicích. Sorvagur je ideálním místem pro milovníky přírody a klidného úniku.

Faerské ostrovyFaerské ostrovy

Co vidět

Múlafossur Waterfall
 

Múlafossur Waterfall

Vodopád Múlafossur je jedním z nejkrásnějších přírodních divů Faerských ostrovů. Nachází se na západním pobřeží ostrova Vágar a padá přímo do oceánu. Tento úchvatný vodopád je oblíbeným místem pro fotografování a procházky. Navštivte Faerské ostrovy a nechte se okouzlit krásou Múlafossuru!

Fossá
 

Fossá

Fossá je nádherný vodopád v obci Sorvagur na Faerských ostrovech. Tento malebný vodopád se nachází v krásné přírodě a nabízí úžasný výhled na okolní krajinu. Fossá je oblíbenou turistickou atrakcí a je ideálním místem pro procházky a pikniky. Navštivte tuto úchvatnou přírodní krásu a užijte si nezapomenutelný zážitek v srdci Faerských ostrovů.

Vestmanna Tourist Centre
 

Vestmanna Tourist Centre

Navštivte Turistické centrum Vestmanna a získejte nejnovější informace o této nádherné oblasti Faerských ostrovů. Zdejší expozice vám ukáže místní flóru a faunu, stejně jako historii ostrovů. Zarezervujte si nezapomenutelný výlet na lodi a podívejte se na úchvatné skalní útvary a mnoho dalšího. Turistické centrum Vestmanna je ideálním výchozím bodem pro objevování tohoto kouzelného místa.

Bøsdalafossur
 

Bøsdalafossur

Bøsdalafossur je impozantní vodopád nacházející se na Faerských ostrovech. Tento nádherný přírodní úkaz nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Vodopád se nachází na jižním konci ostrova Vágar a představuje nezapomenutelnou zastávku na vaší cestě po Faerských ostrovech. Zážitek z pohledu na tento vodopád vám zůstane v paměti na celý život.

Dúvugarðar museum and café
 

Dúvugarðar museum and café

Navštivte muzeum a kavárnu Dúvugarðar v Sorvaguru a objevte historii Faerských ostrovů. Muzeum nabízí pestrý výběr artefaktů a exponátů, které představují tradiční způsob života na ostrovech. Po prohlídce se můžete zastavit v kavárně a ochutnat místní speciality. Užijte si autentický zážitek na Faerských ostrovech!

Sørvágsvatn
 

Sørvágsvatn

Sørvágsvatn je největší jezero na Faerských ostrovech a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Toto místo je ideální pro milovníky přírody a turisty, kteří hledají klid a relaxaci. Jezero leží nedaleko města Sorvagur, kde se můžete seznámit s místní kulturou a tradicemi. Navštivte Sørvágsvatn a objevte nezapomenutelnou krásu Faerských ostrovů!

Sorvagur - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1880 km
Nejbližší letiště FAE
2 km od centra
Přímý let
~ 2h 37min
Faerské ostrovy Faerské ostrovy
Časový posun proti ČR
-1h
Obsluhující letiště
FAE
Sorvagur - Sørvágur, Faroe Islands.
Sorvagur - Sørvágur, Faroe Islands.Múlafossur WaterfallFossáVestmanna Tourist CentreBøsdalafossurDúvugarðar museum and caféSørvágsvatnBøsdalafossur waterfallFaroe Islands War Museum

Počasí jaro

Březen
Max: 6 °C
Min: 3 °C
Duben
Max: 6 °C
Min: 4 °C
Květen
Max: 7 °C
Min: 5 °C

Počasí léto

Červen
Max: 8 °C
Min: 6 °C
Červenec
Max: 10 °C
Min: 8 °C
Srpen
Max: 10 °C
Min: 9 °C

Počasí podzim

Září
Max: 10 °C
Min: 8 °C
Říjen
Max: 8 °C
Min: 7 °C
Listopad
Max: 7 °C
Min: 5 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 6 °C
Min: 4 °C
Leden
Max: 6 °C
Min: 4 °C
Únor
Max: 6 °C
Min: 3 °C

Letiště obsluhující město

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz