Abidžan - St. Paul's Cathedral, Abidjan

Letenky do Abidžan

Hledáte levné letenky do destinace Abidžan? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Abidžan

Abidžan leží ve státě Pobřeží slonoviny. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Abidžan navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
Pobřeží slonovinyPobřeží slonoviny

Stručně a jasně

Stát
Pobřeží slonoviny
Letiště
1 letiště (ABJ)
Časový posun
-2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Abidžan.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 51min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Port Bouet Airport se nachází 14 km od centra města Abidžan.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Abidžan od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Abidžan je letiště Port Bouet Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Port Bouet Airport (ABJ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Abidžan je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Abidžan

K cestě do destinace Abidžan lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Abidžan - 9 míst co vidět .

 • St. Paul's Cathedral
   

  St. Paul's Cathedral

  Katedrála svatého Pavla v Abidžanu je nádherným příkladem koloniální architektury. Stavba byla dokončena v roce 1985 a nabízí návštěvníkům krásné výhledy na město. Uvnitř katedrály se nacházejí nádherné vitráže a sochy. Navštivte tuto katedrálu a prozkoumejte historii Abidžanu, města plného kontrastů a barev.

 • Parc National du Banco
   

  Parc National du Banco

  Parc National du Banco je přírodní rezervace v Abidžanu. Tento park nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek z procházky přírodou, kde se můžete setkat s mnoha druhy zvířat a rostlin. Vstup do parku je zdarma a je otevřený po celý den. Vychutnejte si klid a krásu tohoto úžasného místa a užijte si nezapomenutelný zážitek z vaší cesty do Abidžanu.

 • Musée des Civilisations de Côte d'Ivoire
   

  Musée des Civilisations de Côte d'Ivoire

  Vstupte do fascinujícího světa afrických civilizací v Musée des Civilisations de Côte d'Ivoire. Muzeum nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat mnohostrannost kultury a historie země. Všechny artefakty jsou pečlivě zachovány a prezentovány s ohledem na jejich kulturní význam. Navštivte toto muzeum a objevte bohatou historii Pobřeží slonoviny.

 • Zoo d'Abidjan
   

  Zoo d'Abidjan

  Navštivte Zoo d'Abidjan a objevte úžasnou rozmanitost africké fauny. Tento park vás zavede na cestu do divočiny, kde uvidíte slony, lvy, gorily a mnoho dalších zvířat. Vstupné je příznivé a vaše návštěva přispěje na péči o zvířata. Přijďte a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Abidžanu.

 • Galerie Cécile Fakhoury
   

  Galerie Cécile Fakhoury

  Galerie Cécile Fakhoury patří k nejvýznamnějším uměleckým institucím v Abidžanu. Nabízí návštěvníkům neopakovatelnou příležitost vidět a zakoupit díla afrických umělců. Výstavy jsou kurátorsky pečlivě připravované a zahrnují různé žánry od malby a sochařství až po fotografii a instalace. Pokud máte rádi umění, určitě byste neměli vynechat tuto galerii při návštěvě Abidžanu.

Počasí Abidžan

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Abidžan

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz