Abuja - Aso rock Abuja Nigeria

Letenky do Abuja

Hledáte levné letenky do destinace Abuja? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Abuja

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Abuja navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NigérieNigérie

Stručně a jasně

Stát
Nigérie
Letiště
1 letiště (ABV)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Abuja.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 2min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Nnamdi Azikiwe International Airport se nachází 17 km od centra města Abuja.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Abuja od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Abuja je letiště Nnamdi Azikiwe International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Nnamdi Azikiwe International Airport (ABV)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Abuja je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Abuja

K cestě do destinace Abuja lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Abuja - 14 míst co vidět .

 • Abuja National Mosque
   

  Abuja National Mosque

  Abuja National Mosque je jednou z nejvýznamnějších památek nigerijského hlavního města. Tato nádherná mešita s bílými věžemi a modrými kupolemi je ideálním místem pro klidnou procházku a zároveň pro modlitbu. Navštivte toto místo a užijte si atmosféru míru a pokoje. Abuja National Mosque je skutečně nádhernou stavbou, kterou byste neměli vynechat při návštěvě této úžasné destinace.

 • City Park Abuja
   

  City Park Abuja

  Městský park Abuja je ideálním místem pro odpočinek v centru města. Park nabízí klidné prostředí pro pikniky, procházky a sportovní aktivity. Návštěvníci si mohou užít krásné výhledy na okolní krajinu a užít si příjemnou atmosféru. Park je ideálním místem pro rodiny s dětmi, ale také pro milovníky přírody a klidu. Navštivte Městský park Abuja a užijte si krásný den v přírodě!

 • National Childrens Park & Zoo Abuja
   

  National Childrens Park & Zoo Abuja

  Navštivte Národní dětský park a zoo v Abudži a užijte si den plný zábavy a dobrodružství. V parku najdete mnoho exotických zvířat, jako jsou lvi, opice a sloni. Pro děti je zde mnoho aktivit, jako například hřiště a bazén. Vstupné je příznivé a peníze jsou investovány do péče o zvířata a park. Užijte si den v přírodě s celou rodinou!

 • ICICE Al-Noor Mosque (مسجد النور)
   

  ICICE Al-Noor Mosque (مسجد النور)

  Návštěva ICICE Al-Noor mešity v Abudži je nezapomenutelným zážitkem. Tato krásná mešita nabízí jedinečnou možnost poznat islámskou kulturu a architekturu. Vnitřní prostory jsou zdobeny krásnými mozaikami a vyřezávanými dřevěnými prvky. Navštivte tuto nádhernou stavbu a objevte krásu islámského umění a kultury.

 • BMT African Garden
   

  BMT African Garden

  BMT African Garden je krásný botanický zahradní komplex v srdci města Abuja. Tento úchvatný park nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat rozmanitost africké flóry a fauny. Vyzkoušejte si procházku po krásných zahradách a užijte si klidné chvíle v přírodě. BMT African Garden je ideálním místem pro odpočinek a únik od rušného městského života.

Počasí Abuja

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Abuja

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 44 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz