boa-vista

Letenky do Boa Vista

Hledáte levné letenky do destinace Boa Vista? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Boa Vista

Boa Vista leží ve státě Kapverdy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Boa Vista navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
KapverdyKapverdy
🌲 Příroda
⛱️ Písečné pláže
☕ Kavárny

Stručně a jasně

Stát
Kapverdy
Letiště
1 letiště (BVC)
Časový posun
-3h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Boa Vista.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 34min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Rabil Airport se nachází 10 km od centra města Boa Vista.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Boa Vista od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Boa Vista je letiště Rabil Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Rabil Airport (BVC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Boa Vista je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Boa Vista

K cestě do destinace Boa Vista lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Boa Vista - 9 míst co vidět .

 • Praia da Atalanta
   

  Praia da Atalanta

  Praia da Atalanta je krásná pláž na ostrově Boa Vista, která láká návštěvníky svým bílým pískem a tyrkysovou vodou. Užijte si sluneční paprsky a osvěžující nápoje v místních barech a restauracích. Pro aktivní návštěvníky jsou k dispozici různé vodní sporty. Praia da Atalanta je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek na Kapverdských ostrovech.

 • Museu Dos Naufragos
   

  Museu Dos Naufragos

  Muzeum na Boa Vista je fascinujícím místem pro milovníky historie a mořeplavby. Vystavené artefakty z potopených lodí vás přenesou do doby objevování a dobrodružství. Muzeum se nachází v blízkosti malebného přístavu, kde si můžete užít nádherné výhledy na oceán a vychutnat si místní speciality. Určitě navštivte toto unikátní muzeum na své cestě po Boa Vista.

 • Morro Negro lighthouse
   

  Maják Morro Negro

  Maják Morro Negro se nachází na ostrově Boa Vista. Tento maják nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a oceán. Pro milovníky historie je tento maják velmi zajímavým místem, protože byl postaven již v roce 1893. Navštivte Morro Negro maják a užijte si krásné výhledy na západ slunce a nekonečný oceán.

 • Chaminé de Chaves
   

  Chaminé de Chaves

  Chaminé de Chaves je historická cihlová věž v Boa Vista, je jediným dochovaným prvkem kdysi prosperující keramické továrny z konce 19. a začátku 20. století. Tato ikonická stavba se nachází na pláží a je jednou z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí.

 • Chaves Beach
   

  Chaves Beach

  Pláž Chaves na ostrově Boa Vista je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Bílý písek a průzračná voda vás okouzlí svou krásou. Můžete si zde užít koupání, opalování a procházky podél pobřeží. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi a využít zde můžete i různé vodní sporty. Nechte se unášet atmosférou tropického ráje na pláži Chaves.

Počasí Boa Vista

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Boa Vista

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 4 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz