Bouake - University hospital complex of Bouaké (Ivory Coast)

Letenky do Bouake

Hledáte levné letenky do destinace Bouake? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bouake

Bouake leží ve státě Pobřeží slonoviny. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bouake navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
Pobřeží slonovinyPobřeží slonoviny

Stručně a jasně

Stát
Pobřeží slonoviny
Letiště
1 letiště (BYK)
Časový posun
-2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bouake.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 35min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bouake Airport se nachází 7 km od centra města Bouake.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bouake od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bouake je letiště Bouake Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bouake Airport (BYK)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bouake je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bouake

K cestě do destinace Bouake lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bouake - 9 míst co vidět .

 • Stadium of Peace Bouake
   

  Stadium of Peace Bouake

  Stadion Míru Bouake je největší sportovní aréna v Bouake. Je to skvělé místo pro fanoušky fotbalu, atletiky a dalších sportů. Stadion se nachází v srdci města a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Užijte si atmosféru místních soutěží a sledujte zápasy v jedinečném prostředí. Navštivte Stadion Míru Bouake a zažijte skvělý sportovní zážitek!

 • Hôtel de l'art de Bouaké
   

  Hôtel de l'art de Bouaké

  Hôtel de l'art de Bouaké je nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí poznat místní kulturu a umění. V hotelu se nachází expozice místních umělců a každý pokoj je individuálně zařízený s uměleckými prvky. Kromě toho nabízí hotel moderní vybavení a vynikající služby, které vám zajistí pohodlný pobyt v Bouaké.

 • Centre Culturel Jacques Aka
   

  Centre Culturel Jacques Aka

  Centre Culturel Jacques Aka je kultura a umění v srdci Bouake. Tento kulturní středisko nabízí mnoho aktivit, včetně divadelních představení, koncertů a výstav. Návštěvníci se zde mohou dozvědět více o místní kultuře a historii. Prozkoumejte toto místo a objevte umělecké poklady Bouake.

 • Ancien Stade de Bouaké
   

  Ancien Stade de Bouaké

  Pokud se chystáte do Bouake, nevynechejte návštěvu Ancien Stade de Bouaké. Tento stadion je místem, kde se odehrávají největší sportovní události v regionu. Navíc se zde můžete těšit na skvělou atmosféru a energii fanoušků. Užijte si sportovní zážitek v srdci Bouake.

 • Placeholder image.
   

  Tchaillaikro

  Tchaillaikro je krásné město v srdci Pobřeží slonoviny, které stojí za návštěvu. Zdejší kultura a historie jsou fascinující a můžete si zde užít mnoho zajímavých aktivit. Navštivte místní trhy a ochutnejte místní kuchyni, nebo se projděte po malebných uličkách a obdivujte místní architekturu. Tchaillaikro vás určitě nezklame!

Počasí Bouake

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bouake

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 44 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz