pohled na Calgary v Kanadě

Letenky do Calgary

Hledáte levné letenky do destinace Calgary? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Calgary

Calgary leží ve státě Kanada. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Calgary navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
KanadaKanada
⛰ hory
🎠 Zábava
🏛️ Architektura
🏞️ Národní parky
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
1 letiště (YYC)
Časový posun
-8h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Calgary.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 9min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Calgary International Airport se nachází 8 km od centra města Calgary.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Calgary od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Calgary je letiště Calgary International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Calgary International Airport (YYC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Calgary je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Calgary

K cestě do destinace Calgary lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Calgary - 28 míst co vidět .

 • Calgary Tower
   

  Calgary Tower

  Calgary Tower je jednou z největších turistických atrakcí v Calgary. Vystoupáte-li na vrchol, budete moci obdivovat krásný výhled na město a okolní krajinu. Věž je vysoká 191 metrů a byla postavena v roce 1968. Navštivte restauraci v nejvyšším patře a ochutnejte místní speciality, zatímco si užíváte panoramatický výhled. Calgary Tower je nejlepší místo pro pozorování západu slunce v Calgary.

 • Stephen Avenue Walk
   

  Stephen Avenue Walk

  Stephen Avenue Walk je živá pěší zóna a kulturní tepna v centru Calgary v Kanadě, známá pro svou historickou atmosféru a bohatou nabídkou obchodů, restaurací, barů a kulturních atrakcí. Tato promenáda, pojmenovaná po George Stephenovi, kanadském obchodníkovi. Je vydlážděna kamennými dlažebními kostkami a je domovem několika významných historických budov. Stephen Avenue je známá svým pulzujícím městským životem a je oblíbeným místem pro nákupy, stravování a zábavu jak pro místní obyvatele, tak pro turisty. Ulice hostí řadu festivalů, pouličních vystoupení a uměleckých instalací.

 • Prince's Island Park
   

  Prince's Island Park

  Park Princeova ostrova v Calgary je ideálním místem pro pikniky, procházky nebo jen odpočinek v přírodě. Rozkládá se na ploše více než 20 hektarů a nabízí nádherné výhledy na město a řeku Bow. V letních měsících se zde konají různé kulturní akce, jako například koncerty, divadelní představení nebo festivaly. Navštivte tento krásný park a užijte si přírodu v srdci města Calgary.

 • Indian Peafowl (also known as the Common Peafowl and the Blue Peafowl) at the Calgary Zoo, Calgary, Alberta, Canada. A female parent with three chicks.
   

  Calgary Zoo

  Calgary Zoo je skvělou volbou pro rodinný výlet v Calgary. Zoo nabízí možnost vidět více než 1000 zvířat z celého světa. Prozkoumejte exotické druhy v tropické džungli nebo se setkejte s domácími zvířaty na kanadské farmě. Calgary Zoo je místem, kde se můžete naučit o ochraně přírody a zároveň si užít den plný zábavy pro celou rodinu.

 • Heritage Park
   

  Heritage Park

  Heritage Park v Calgary je ideálním místem pro milovníky historie. Toto muzeum na čerstvém vzduchu nabízí autentický pohled na život v 19. století. Procházejte se ulicemi starého města, navštivte historické budovy a užijte si jízdu parním vlakem. Vstupné je přiměřené a vstupenky lze zakoupit online. Navštivte Heritage Park a vraťte se o několik desetiletí zpět v čase.

Počasí Calgary

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Calgary

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz