Christchurch - Sand bar at the end of Hengistbury Head which forms the end of Christchurch Harbour.

Letenky do Christchurch

Hledáte levné letenky do destinace Christchurch? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Christchurch

Christchurch leží ve státě Nový Zéland. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Christchurch navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Oceánie
Nový ZélandNový Zéland

Stručně a jasně

Stát
Nový Zéland
Letiště
1 letiště (CHC)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Christchurch.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 21.028496251388887 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Christchurch International Airport se nachází 10 km od centra města Christchurch.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Christchurch od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Christchurch je letiště Christchurch International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Christchurch International Airport (CHC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Christchurch je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Christchurch

K cestě do destinace Christchurch lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Christchurch - 24 míst co vidět .

 • Willowbank Wildlife Reserve
   

  Willowbank Wildlife Reserve

  Willowbank Wildlife Reserve je ideálním místem pro milovníky zvířat v Christchurch. Tento rezervát nabízí možnost vidět mnoho druhů zvířat, jako jsou kiwi, klokani, emu a mnoho dalších. Kromě toho zde najdete také mnoho druhů ptáků a rostlin. Prozkoumejte krásy tohoto úžasného místa a užijte si krásný den v přírodě.

 • wikimedia.org
   

  Christchurch Botanic Gardens

  Botanické zahrady v Christchurchi jsou krásným místem pro odpočinek a procházku. Zahrady jsou domovem pro mnoho druhů rostlin a květin, včetně exotických druhů. Prozkoumejte různé zahrady, jako například zahradu růží, nebo si užijte klidnou procházku po jezírku. Toto místo nabízí nádhernou přírodu a klidnou atmosféru, která vás okouzlí.

 • Christchurch Transitional Cathedral
   

  Christchurch Transitional Cathedral

  Christchurch Transitional Cathedral, také známá jako Katedrála z kartonu, je unikátní stavba, která vznikla jako dočasná náhrada za katedrálu zničenou zemětřesením v roce 2011. Její konstrukce z kartonových tubusů a plátna ji činí nejen ekologickou, ale také velmi zajímavou. Navštivte tuto neobvyklou katedrálu a prohlédněte si její moderní interiér.

 • Quake City
   

  Quake City

  Quake City je muzeum věnované zemětřesení, které zasáhlo Christchurch v roce 2011. Muzeum nabízí interaktivní výstavu, která umožňuje návštěvníkům prožít pocity zemětřesení. Quake City také ukazuje, jak se město zotavilo po této katastrofě a jaké kroky byly podniknuty pro zvýšení bezpečnosti obyvatel. Navštivte Quake City a dozvíte se více o této tragické události a jejích důsledcích.

 • Christchurch Gondola
   

  Christchurch Gondola

  Christchurch Gondola je jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Christchurch. Vystoupáte na vrchol a užijete si nádherný výhled na celé město a okolní hory. Pro milovníky adrenalinu je tu také možnost sjezdu na horských kolech. Vstupné je velmi přijatelné a vstupenky je možné zakoupit online. Navštivte Christchurch Gondola a užijte si jedinečný zážitek v srdci Nového Zélandu.

Počasí Christchurch

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Christchurch

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz