pohled na Dar es Salaam

Letenky do Dar es Salaam

Hledáte levné letenky do destinace Dar es Salaam? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Dar es Salaam

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Dar es Salaam navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
TanzánieTanzánie

Stručně a jasně

Stát

Tanzánie

Letiště

1 letiště (DAR)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Dar es Salaam.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 1min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Mwalimu Julius K. Nyerere International Airport se nachází 10 km od centra města Dar es Salaam.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Dar es Salaam od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Dar es Salaam je letiště Mwalimu Julius K. Nyerere International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Mwalimu Julius K. Nyerere International Airport (DAR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Dar es Salaam je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Dar es Salaam

K cestě do destinace Dar es Salaam lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dar es Salaam - 19 míst co vidět .

 •  

  Askari Monument

  Pomník Askari v Dar es Salaam je významnou památkou města. Tento impozantní památník byl postaven na počest afrických vojáků, kteří bojovali během první světové války. Stojí na náměstí Azikiwe, v blízkosti přístavu a nabízí krásný výhled na město. Navštivte tento historický památník a uctěte památku těch, kteří položili své životy za svobodu Tanzanie.

 • National museum, Dar es Salaam, Tanzania.
   

  National Museum

  Národní muzeum v Dar es Salaam je skvělým místem pro poznání historie Tanzanie. Muzeum nabízí rozsáhlé sbírky archeologických a etnografických artefaktů, které představují bohatou kulturu a tradice země. Návštěvníci se dozvědí o starých afrických královstvích, zvycích a způsobech života a mnoho dalšího. Nenechte si ujít tuto fascinující expozici, která vás přenese do minulosti Tanzanie.

 •  

  Coco Beach

  Coco Beach je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele v Dar es Salaam. Tato pláž nabízí krásný výhled na Indický oceán a je ideálním místem pro koupání a opalování. Užijte si relaxaci na písečné pláži nebo si vyzkoušejte některé z vodních sportů, jako například šnorchlování nebo windsurfing. Navštivte Coco Beach a užijte si nádherný pobyt v Tanzanii.

 • Tanzania, Dar es Salaam, National Museum
   

  National Museum and House of Culture

  Národní muzeum a dům kultury v Dar es Salaam je nejlepším způsobem, jak se seznámit s tanzanskou historií a kulturou. Tento impozantní komplex nabízí expozice věnované archeologii, etnografii a umění. Navštivte tuto instituci a objevte, jaké byly životní podmínky a tradice Tanzanie v minulosti.

 •  

  Dar Es Salaam Zoo

  Navštivte Zoo Dar Es Salaam a objevte pestrou paletu africké fauny. Procházka parkem vás zavede kolem tygrů, slonů, žiraf a mnoha dalších zvířat. Vstupné je velmi příznivé a pomáhá financovat péči o zvířata. Ideální pro rodiny s dětmi nebo pro milovníky zvířat.

Počasí Dar es Salaam

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Dar es Salaam

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz