Olbia

Letenky do Sardinii

Hledáte levné letenky do Sardinii ? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Olbia

Olbia leží v Itálie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Olbia navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Sardinii přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ItálieItálie

Stručně a jasně

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (OLB)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Olbia.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 38min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Olbia / Costa Smeralda Airport se nachází 3 km od centra města Olbia.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Olbia od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Olbia je letiště Olbia / Costa Smeralda Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Olbia / Costa Smeralda Airport (OLB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Olbia je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Olbia

K cestě do destinace Olbia lze využít 1 letiště.

Co vidět v Sardinii

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 18 míst, co vidět v Sardinii .

 • Parco Fausto Noce
   

  Parco Fausto Noce

  Parco Fausto Noce je krásný park v Olbii, který nabízí příjemné procházky podél zelených stezek a vodních prvků. Tento klidný koutek města je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci po náročném dni. Park je oblíbeným místem pro místní obyvatele i turisty, kteří sem rádi zavítají a užívají si atmosféru tohoto přírodního ráje v srdci Olbie.

 • Basilica di San Simplicio
   

  Basilica di San Simplicio

  Bazilika San Simplicio je jednou z nejvýznamnějších historických památek v Olbii. Tato starobylá bazilika byla postavena v 11. století a nabízí návštěvníkům nádherné umělecké dílo. Bazilika je obklopena krásnými zahradami, které vytváří klidnou atmosféru pro relaxaci a prohlídku. Navštivte tuto historickou památku a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Olbie.

 • Porto Istana Beach
   

  Porto Istana Beach

  Pláž Porto Istana je ideálním místem pro koupání a opalování v Olbii. Nachází se nedaleko centra města a nabízí nádherný výhled na Tyrhénské moře. Tato klidná pláž s jemným pískem a tyrkysovou vodou je oblíbená jak u místních, tak u turistů. Užijte si slunce, relaxujte a užijte si krásný den na pláži Porto Istana.

 • Castello di Pedres
   

  Castello di Pedres

  Castello di Pedres je krásný hrad v Olbii, který stojí na útesu s nádherným výhledem na Tyrhénské moře. Tento historický hrad nabízí fascinující prohlídky, kde můžete vidět středověké věže, sklepy a nádherné fresky. Navštivte Castello di Pedres a prožijte nezapomenutelný zážitek plný historie a krásy.

 • Acquedotto Romano
   

  Acquedotto Romano

  Acquedotto Romano je starověký římský akvadukt, který se nachází v Olbii. Tento historický památník byl postaven v 1. století našeho letopočtu a sloužil k přivádění vody do města. Pro milovníky historie a architektury je to skvělé místo k návštěvě. Užijte si atmosféru starověkého Říma a prohlédněte si tento úžasný technický záznam z minulosti.

Počasí v Sardinii

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Olbia

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz