Letenky do Pemba Island

Hledáte levné letenky do destinace Pemba Island? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Pemba Island

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Pemba Island navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
TanzánieTanzánie

Stručně a jasně

Stát

Tanzánie

Letiště

1 letiště (PMA)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Pemba Island.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 49min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Pemba Airport se nachází 25 km od centra města Pemba Island.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Pemba Island od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Pemba Island je letiště Pemba Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Pemba Airport (PMA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Pemba Island je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Pemba Island

K cestě do destinace Pemba Island lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Pemba Island - 9 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Pemba

  Pemba Island je ostrov v Indickém oceánu, který láká návštěvníky svými bílými plážemi, tyrkysovými vodami a koralovými útesy. Ostrov je ideálním místem pro potápění, šnorchlování a odpočinek na pláži. Můžete také navštívit místní trhy a ochutnat místní speciality. Pemba Island je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody daleko od turistického ruchu.

 • Placeholder image.
   

  Pemba Island

  Pokud hledáte klidné místo na dovolenou, Pemba Island je tou správnou volbou. Tento ostrov v Indickém oceánu nabízí nádherné pláže a průzračné moře, ideální pro potápění a šnorchlování. Prozkoumejte místní kulturu a ochutnejte místní speciality, jako jsou ryby a kořenitá jídla. Užijte si relaxaci a krásnou přírodu na tomto tropickém ostrově.

 • Placeholder image.
   

  Tangawizi Spice Farm

  Navštivte Tangawizi Spice Farm na ostrově Pemba a objevte tajemství koření. Procházejte se plantáží a užijte si vůně skořice, hřebíčku a zázvoru. Zkuste si také vyrobit vlastní kořenící směs a ochutnejte místní speciality. Toto unikátní zážitkové centrum nabízí nejen kulturní a historický pohled na koření, ale také možnost podpořit místní komunitu.

 • Placeholder image.
   

  The Manta Resort & Underwater Room - Pemba Island

  The Manta Resort & Underwater Room na ostrově Pemba nabízí jedinečný zážitek, který si budete pamatovat celý život. Zažijete nezapomenutelnou noc v podvodním pokoji, kde budete mít možnost pozorovat podmořský život přímo z vašeho lůžka. Kromě toho si užijete krásné pláže a tropické klima. Zarezervujte si svůj pobyt a vstupte do světa pod hladinou.

 • Placeholder image.
   

  The Aiyana

  Navštivte luxusní resort The Aiyana na ostrově Pemba. Tento exkluzivní hotel nabízí krásné pláže, skvělé potápění a šnorchlování v křišťálově čisté vodě. Relaxujte u bazénu nebo si dopřejte masáž v lázních. Pokoje jsou moderní a prostorné s výhledem na moře. Užijte si opravdový zážitek z tropického ráje s prvotřídním servisem v The Aiyana.

Počasí Pemba Island

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Pemba Island

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 11 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz