Tokio - Sensoji in Taito-ku, Tokyo, Japan

Letenky do Tokio

Hledáte levné letenky do destinace Tokio? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tokio

Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tokio navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
JaponskoJaponsko

Stručně a jasně

Stát
Japonsko
Letiště
2 letiště (NRT,HND)
Časový posun
+8h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tokio.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 38min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Narita International Airport se nachází 63 km od centra města Tokio.

Letiště Tokyo International Airport se nachází 17 km od centra města Tokio.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tokio od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tokio jsou a letiště Narita International Airport. letiště Tokyo International AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Narita International Airport (NRT). Tokyo International Airport (HND)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tokio je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tokio

K cestě do destinace Tokio lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tokio - 29 míst co vidět .

 • Tokyo Tower illuminated in Olympic colors.
   

  Tokyo Tower

  Tokyo Tower je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí Tokia. Tento 333 metrů vysoký televizní vysílač nabízí nádherný výhled na celé město a okolní hory. Věž byla postavena v roce 1958 a je inspirována Eiffelovou věží v Paříži. Návštěvníci mohou vystoupat na vyhlídkovou plošinu, navštívit muzeum a obchody s suvenýry. Tokyo Tower je výjimečným místem, které nesmíte při návštěvě Tokia vynechat.

 • IMG_1136, Shinjuku Garden Location:
   

  Shinjuku Gyoen National Garden

  Národní zahrada Shinjuku Gyoen je jednou z nejkrásnějších zelených oází v Tokiu. Tento park nabízí klidné místo pro relaxaci a únik od rušného městského života. S rozlohou více než 58 hektarů zahrnuje park japonské, francouzské a anglické zahrady, kde můžete procházet kolem rybníků a vodopádů, užívat si květinové aranžmá a obdivovat výhledy na město.

 • View of Roppongi Hills downtown from Mori Tower
   

  Mori Tower

  Mori Tower je nejvyšší budova v Tokiu a nabízí nezapomenutelný výhled na město. V rámci budovy se nachází Tokyo City View, kde si můžete vychutnat panoramatický výhled z vyhlídkového pódia. Mori Art Museum nabízí výstavy japonského a mezinárodního umění. Vstupné do budovy se pohybuje kolem 1 800 jenů.

 • 根津美術館
   

  Nezuovo muzeum

  Nezuovo muzeum v Tokiu je skvělým místem pro milovníky japonského umění. Tento krásně navržený moderní muzeum se specializuje na starověké a tradiční japonské umění, včetně keramiky, malby a sochařství. Návštěvníci se mohou těšit na krásně udržované zahrady a klidné prostředí, které nabízí únik od rušného města. Nezuovo muzeum je ideálním místem pro odpočinek a inspiraci v Tokiu.

 • Komagata-dō Hall of Sensō-ji Temple
   

  Senso-ji

  Navštivte nejstarší buddhistický chrám v Tokiu, Senso-ji, a prozkoumejte jeho krásu. Tento chrám je jedním z nejvýznamnějších turistických míst v Japonsku. Užijte si atmosféru, když projdete bránou Kaminarimon a projdete se po ulici Nakamise, kde můžete ochutnat tradiční japonské jídlo a nakoupit suvenýry. Nezapomeňte navštívit hlavní halu chrámu a uctít sochu bohyně Kannon, patronky Tokia.

Počasí Tokio

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tokio

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz