Wellington - Modified by straightening, 12-09-06

Letenky do Wellington

Hledáte levné letenky do destinace Wellington? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Wellington

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Wellington navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Nový ZélandNový Zéland

Stručně a jasně

Stát
Nový Zéland
Letiště
1 letiště (WLG)
Časový posun
+12h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Wellington.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 21.026793824666665 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Wellington International Airport se nachází 5 km od centra města Wellington.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Wellington od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Wellington je letiště Wellington International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Wellington International Airport (WLG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Wellington je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Wellington

K cestě do destinace Wellington lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Wellington - 23 míst co vidět .

 • Te Papa ("Our Place"), The Museum of New Zealand
   

  Museum of New Zealand Te Papa Tongarewa

  Muzeum Nového Zélandu Te Papa Tongarewa je největším muzeem v zemi, které nabízí fascinující pohled na historii, kulturu a přírodu Nového Zélandu. Interaktivní expozice a exponáty vás zavedou do světa maorských legend, přírodních krás a moderního života. Muzeum se nachází v samém srdci Wellingtonu a je nevyhnutelnou zastávkou pro každého, kdo chce objevit to nejlepší, co Nový Zéland nabízí.

 • WellingtonBotGardensSculpture
   

  Wellington Botanic Garden

  Botanická zahrada Wellington je ideálním místem pro milovníky přírody. Rozkládá se na 25 hektarech a nabízí nádherné výhledy na město. Kromě rozmanitých druhů rostlin a květin můžete navštívit i skleníky s tropickými rostlinami. Nezapomeňte navštívit i Rose Garden, kde se nachází více než 3 000 růží. Vstup do zahrady je zdarma.

 • The Weta Cave, in Miramar (Wellington).
   

  Weta Cave

  Weta Cave je fascinující místo pro fanoušky filmů jako Hobit nebo Pán prstenů. Nachází se v srdci Wellingtonu a nabízí výstavu originálních filmových rekvizit a kostýmů. Můžete se také podívat za kulisy a zjistit, jak se vyrábějí speciální efekty. Prohlédněte si také největší model draka Smauga na světě a nakupujte si suvenýry v obchodě Weta Cave.

 • Wellington Cable Car Museum
   

  Cable Car Museum

  Muzeum lanovky v Wellintonu je skvělým místem pro milovníky historie a technologie. Zde se dozvíte vše o historii lanovek v této oblasti a uvidíte, jak fungují. Muzeum nabízí nejen fascinující exponáty, ale také krásné výhledy na město a přístav. Navštivte toto muzeum a podívejte se na svět z jiné perspektivy.

Počasí Wellington

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Wellington

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz