Yakutat - Icebergs in the Yakutat Bay, Alaska

Letenky do Yakutat

Hledáte levné letenky do destinace Yakutat? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Yakutat

Yakutat leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Yakutat navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (YAK)
Časový posun
-10h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Yakutat.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 58min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Yakutat Airport se nachází 6 km od centra města Yakutat.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Yakutat od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Yakutat je letiště Yakutat Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Yakutat Airport (YAK)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Yakutat je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Yakutat

K cestě do destinace Yakutat lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Yakutat - 9 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Hubbard Glacier

  Hubbardův ledovec je jedním z největších a nejaktivnějších ledovců na Aljašce. Tento mohutný ledovec se nachází v národním parku Wrangell-St. Elias a nabízí ohromující výhledy na modré ledové křišťály a mohutné ledové útesy. Vydejte se na výlet lodí a pozorujte, jak se ledovec tříští a padají z něj obrovské kusy ledu do okolní vody. Hubbardův ledovec je zážitek, který vám zůstane v paměti na celý život.

 • Cannon Beach
   

  Cannon Beach

  Cannon Beach v Yakutatu je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody. Pláž je obklopena impozantními horami a nabízí nádherný výhled na záliv. Vychutnejte si procházku po pláži a sbírejte mušle, které zde najdete v hojnosti. Pokud máte štěstí, můžete spatřit i velryby, kteří sem často zavítají. Určitě stojí za návštěvu!

 • Yakutat Bay
   

  Yakutat Bay

  Yakutat Bay je nádherná zátoka v Aljašce, která vás ohromí svou přírodní krásou. Toto místo je ideální pro milovníky outdoorových aktivit, jako jsou rybaření, kajakářství nebo pozorování velryb. Pokud hledáte klid a ticho, Yakutat Bay je pro vás tou správnou volbou. Navštivte toto úchvatné místo a nechte se unášet krásou divoké Aljašky.

 • Placeholder image.
   

  Situk Lakes

  Situk Lakes jsou ideálním místem pro milovníky přírody a rybaření. Tento malebný kout Aljašky nabízí nádherné výhledy na okolní hory a jezera. Zdejší vody jsou bohaté na lososy, pstruhy a další ryby, což z Situk Lakes dělá velmi populární destinaci pro rybáře z celého světa. Navštivte Situk Lakes a užijte si klidnou atmosféru a krásnou přírodu Aljašky.

 • Monti Bay Lodge
   

  Monti Bay Lodge

  Monti Bay Lodge je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu v přírodě. Tento útulný hotel se nachází v malebné oblasti Yakutat, obklopené nádhernou krajinou a nedotčenou divokou přírodou. Zde si můžete užít rybaření, pěší turistiku a další outdoorové aktivity. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené, s výhledem na záliv a okolní hory. Monti Bay Lodge je skvělou volbou pro dovolenou v přírodě Aljašky.

Počasí Yakutat

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Yakutat

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz