Bisha - 基隆市碧砂漁港一景

Letenky do Bisha

Hledáte levné letenky do destinace Bisha? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bisha

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bisha navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Stručně a jasně

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (BHH)
Časový posun
+2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bisha.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 29min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bisha Airport se nachází 3 km od centra města Bisha.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bisha od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bisha je letiště Bisha Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bisha Airport (BHH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bisha je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bisha

K cestě do destinace Bisha lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bisha - 9 míst co vidět .

 • White Mountain
   

  White Mountain

  Vydejte se na výlet na Bílou horu v Bíše a užijte si nezapomenutelný zážitek. Tento vrchol nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Pokud hledáte místo na odpočinek a relaxaci, Bílá hora je tou správnou volbou. Nezapomeňte si s sebou přinést piknikový koš a užijte si krásný den v přírodě.

 • حديقة المخطط ١
   

  حديقة المخطط ١

  Park المخطط ١ je krásným místem v Bishě, které stojí za návštěvu. Tento park nabízí nádherné výhledy a klidnou atmosféru, ideální pro odpočinek a relaxaci. Můžete se projít po krásných cestičkách, obdivovat květiny a stromy, nebo si jen tak odpočinout na lavičce. Určitě si užijete příjemný den v přírodě.

 • Placeholder image.
   

  استراحة الغالين

  Pokud hledáte útulné místo k odpočinku v Bishě, neváhejte navštívit استراحة الغالين. Tato malebná oáza nabízí klid a relaxaci v příjemném prostředí. Užijte si krásné výhledy na okolní krajinu, užijte si chvíle odpočinku a zrelaxujte své tělo i mysl. استراحة الغالين je ideální místo pro ty, kteří hledají únik z městského života a chtějí si užít přírodu a klid.

 • ظهر بيشه
   

  ظهر بيشه

  Zahřejte se na slunci na vrcholu Zahřebiše, nejvyššího vrcholu v oblasti Bisha. Tento nádherný kopec nabízí impozantní výhled na okolní krajinu a je oblíbeným místem pro pikniky a procházky. Vychutnejte si klid a krásu tohoto místa a odpočiňte si od každodenního shonu. Navštivte Zahřebiše a prožijte nezapomenutelné chvíle v srdci Arábie.

 • Bisha
   

  Bisha

  Bisha je malebné město v Saúdské Arábii, které je obklopené krásnými horami a zelenými oázami. Navštivte místní trhy a ochutnejte tradiční jídlo a nápoje. Město je také výchozím bodem pro výlety do okolních pouští a národních parků. Pro milovníky historie je zde mnoho památek, jako například pevnost Al Makhwah a starobylé mešity. Přijďte a objevte krásy Bishy!

Počasí Bisha

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bisha

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
🌴 Dovolená
😎 12 250 Kč
Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 23 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 45 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz