Letenky do Masai Mara

Hledáte levné letenky do destinace Masai Mara? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Masai Mara

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Masai Mara navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
KeňaKeňa

Stručně a jasně

Stát

Keňa

Letiště

1 letiště (MRE)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Masai Mara.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 12min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Mara Serena Lodge Airstrip se nachází km od centra města Masai Mara.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Masai Mara od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Masai Mara je letiště Mara Serena Lodge Airstrip. Poblíž ale najdete i tato letiště: Mara Serena Lodge Airstrip (MRE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Masai Mara je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Masai Mara

K cestě do destinace Masai Mara lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Masai Mara - 6 míst co vidět .

 • southafricatoday.net
   

  Mara Triangle

  Mara Triangle je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky divoké přírody. Tento kout Keni nabízí úchvatné scenérie a nespočet zvířat, jako jsou sloni, lvové, gepardi a mnoho dalších. Prozkoumejte tento nádherný kraj pěšky, nebo si pronajměte vozidlo a užijte si safari. Navštivte Mara Triangle a zažijte jedinečný zážitek v srdci Afriky.

 • Placeholder image.
   

  Národní rezervace Maasai Mara

  Národní rezervace Maasai Mara je jedním z nejkrásnějších a nejdivočejších míst na světě. Toto území v Keni je domovem pro neuvěřitelné množství zvířat, včetně slonů, lvů a zeber. Pro milovníky safari je toto místo povinností na seznamu. Navštivte Maasai Mara a zažijte nezapomenutelné dobrodružství v srdci africké divočiny.

 • Placeholder image.
   

  Maasai Mara National Reserve

  Národní rezervace Maasai Mara je jednou z nejznámějších safari oblastí v Keni. Tento park nabízí úžasné setkání s divokými zvířaty, jako jsou sloni, lvi, gepardi a zebry. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v přírodě a objevte krásu africké krajiny. V noci si můžete vychutnat zvuky savany a pozorovat hvězdy na obloze. Navštivte národní rezervaci Maasai Mara a zažijte nezapomenutelné dobrodružství.

 • Placeholder image.
   

  Maasai Mara

  Masai Mara je nejznámější národní park v Keni. Tento park je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně slonů, lvů, gepardů a nosorožců. Každoročně se zde koná velká migrace zebry a gazel, což je jedna z největších přírodních atrakcí světa. Navštivte Masai Mara a užijte si nezapomenutelné safari do africké divočiny.

 • Placeholder image.
   

  Mara Shompole Aitong

  Mara Shompole Aitong je jedinečné místo, kde můžete zažít neuvěřitelnou přírodu Keni. Nachází se v srdci Masai Mara, kde můžete vidět slavnou migraci zvířat. Zdejší krajina je plná savan, řek a jezer, kde můžete vidět slony, lvy, gepardy a mnoho dalších zvířat. Ubytování je k dispozici v luxusních stanech, kde si můžete užít klid a krásné výhledy na okolní krajinu.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Masai Mara

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz