Pattaya

Letenky do Pattaya

Hledáte levné letenky do destinace Pattaya? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Pattaya

Pattaya leží ve státě Thajsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Pattaya navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
ThajskoThajsko

Stručně a jasně

Stát
Thajsko
Letiště
1 letiště (UTP)
Časový posun
+5h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Pattaya.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 10min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště U-Tapao International Airport se nachází 31 km od centra města Pattaya.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Pattaya od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Pattaya je letiště U-Tapao International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: U-Tapao International Airport (UTP)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Pattaya je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Pattaya

K cestě do destinace Pattaya lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Pattaya - 13 míst co vidět .

 • Description= The Sanctury of Truth, Thailand.
   

  Sanctuary of Truth

  Svatyně Pravdy je jedinečný dřevěný chrám v Pattayi, který slouží jako symbol harmonie a jednoty. Tento impozantní monument je celý vyřezávaný ze dřeva a zdobený detailními sochami a ornamenty. Svatyně nabízí nádherný výhled na moře a klidné prostředí pro meditaci a relaxaci. Prohlídka areálu vás zavede do světa thajské kultury a duchovního odkazu.

 • Underwater World Pattaya
   

  Underwater World Pattaya

  Underwater World Pattaya je fascinující akvarijní komplex, který nabízí jedinečný pohled na podmořský svět. Procházejte 100 metrů dlouhým podvodním tunelem a pozorujte žraloky, rejnoky a další mořské obyvatele. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi, kde se mohou seznámit s různými druhy mořského života a užít si nezapomenutelný zážitek.

 • Mini Siam in Pattaya, Thailand, in November 2013.
   

  Mini Siam

  Mini Siam se nachází v Pattaya a je oblíbenou turistickou atrakcí, která nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat miniatury slavných světových památek. Tento park zahrnuje více než 100 modelů, včetně Eiffelovy věže, sochy Svobody, Colossea a dalších. Prožijte cestu kolem světa v jednom dni a užijte si nezapomenutelný zážitek s rodinou či přáteli.

 • Wat Khao Phra Yai on Pratumnak Hill in Pattaya Thailand in May 2014. Big Buddha
   

  Big Buddha

  Velký Buddha, známý také jako Wat Phra Yai, je impozantní socha Buddhy nacházející se na vrcholu kopce v Pattayi. Tato dominantní památka je obklopena klidným chrámovým komplexem, který poskytuje útočiště pro meditaci a relaxaci. Při návštěvě si nenechte ujít nádherný výhled na Pattayu a okolní krajinu. Vstup do areálu je zdarma.

 • Pattaya’s only three-dimensional art gallery, Art in Paradise, is now a hot attraction where tourists come to take fun photo snapshots. The Art in Paradise Museum is an “illusion” art museum, located on Pattaya Second Road Soi 1, North Pattaya. Spreading over an area of about 5,800 sq. m. The museum features ten galleries – the Camouflage Room, Under the Ocean Room, Wildlife Room, Classical Art Room, Civilization Room, Surrealism Room, Dinosaur Room, Waterfall Room, Scenery Room, and Exhibition of Art Room.
   

  Art in Paradise

  Art in Paradise je jedinečné 3D muzeum umění, které se nachází v Pattaya. Toto interaktivní muzeum nabízí návštěvníkům možnost stát se součástí uměleckých děl a vytvářet nezapomenutelné fotografie. Prozkoumejte více než 100 iluzorních maleb rozdělených do 10 tematických zón, jako jsou například zóna safari, zóna fantazie nebo zóna klasického umění. Art in Paradise je zábavný zážitek pro celou rodinu a skvělý výlet během návštěvy Pattaya.

Počasí Pattaya

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Pattaya

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz