Letenky do Seronera

Hledáte levné letenky do destinace Seronera? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Seronera

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Seronera navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
TanzánieTanzánie

Stručně a jasně

Stát

Tanzánie

Letiště

1 letiště (SEU)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Seronera.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 19min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Seronera Airport se nachází 2 km od centra města Seronera.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Seronera od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Seronera je letiště Seronera Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Seronera Airport (SEU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Seronera je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Seronera

K cestě do destinace Seronera lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Seronera - 9 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Národní park Serengeti

  Národní park Serengeti je bezpochyby jedním z nejznámějších národních parků v Africe. Rozkládá se na ploše více než 14 000 km² a je domovem pro ohromné množství divokých zvířat, včetně slonů, lvů, nosorožců a jiných druhů. Serengeti je také známý pro svou roční migraci zeber a gazel, které přitahují tisíce turistů z celého světa. Navštivte tento úchvatný národní park a zažijte nezapomenutelnou safari do divočiny Afriky.

 • Placeholder image.
   

  Serengeti National Park

  Serengeti národní park je jedním z nejúžasnějších míst na Zemi. Toto území v Tanzanii je domovem neuvěřitelného množství zvířat, včetně slonů, lvů, gepardů, zebříků a mnoha dalších. Můžete se zde projet na safari a pozorovat tyto úžasné tvory v jejich přirozeném prostředí. Navštivte Serengeti a zažijte nezapomenutelné dobrodružství v srdci Afriky.

 • Placeholder image.
   

  Serengeti Visitor's Centre

  Návštěvnické centrum Serengeti je ideálním místem pro začátek vaší cesty po této nádherné savaně. Zde získáte potřebné informace o zvířatech, rostlinách a historii této oblasti. Navštivte výstavu o místní fauně a flóře a získejte podrobné informace o migraci divokých zvířat. Pokud máte štěstí, můžete vidět zvířata přímo z okna centra. Určitě nevynechejte tuto zastávku na své cestě po Serengeti.

 • Placeholder image.
   

  Kubu Kubu Tented Lodge

  Kubu Kubu Tented Lodge je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít autentickou africkou atmosféru. Nachází se v srdci Seronery, jedné z nejkrásnějších oblastí Tanzanie, a nabízí nádherný výhled na savanu. Tento luxusní hotel je vybaven vším, co potřebujete pro pohodlný pobyt, včetně bazénu, restaurace a wellness centra. Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Kubu Kubu Tented Lodge.

 • Placeholder image.
   

  Miracle Experience Seronera Basecamp

  Miracle Experience Seronera Basecamp je ideální místo pro ty, kteří hledají dobrodružství v srdci africké divočiny. Nachází se v Seronera, v srdci Národního parku Serengeti, a nabízí nezapomenutelný zážitek z pozorování zvířat, safari a relaxaci v přírodě. Ubytování je v luxusních stanových kempech s výhledem na savanu. Toto místo je ideální pro milovníky přírody, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou v Africe.

Počasí Seronera

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Seronera

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 24 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz