Letenky do Tabora

Hledáte levné letenky do destinace Tabora? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tabora

Tabora leží ve státě Tanzánie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tabora navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
TanzánieTanzánie

Stručně a jasně

Stát
Tanzánie
Letiště
1 letiště (TBO)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tabora.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 34min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tabora Airport se nachází 4 km od centra města Tabora.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tabora od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tabora je letiště Tabora Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tabora Airport (TBO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tabora je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tabora

K cestě do destinace Tabora lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tabora - 6 míst co vidět .

 • Orion Tabora Hotel
   

  Orion Tabora Hotel

  Orion Tabora Hotel je ideální volbou pro ty, kteří chtějí objevit krásy Tabora. Tento moderní hotel nabízí pohodlné a elegantní ubytování, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Nachází se v blízkosti mnoha historických památek a přírodních krás, což umožňuje snadný přístup ke všemu, co město nabízí. Užijte si pohodlný pobyt v hotelu Orion Tabora a objevte krásy tohoto kouzelného města.

 • Tabora park
   

  Tabora park

  Tabora park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v srdci města Tabora. Park nabízí krásné procházky podél zelených alejí, kde si můžete vychutnat klid a přírodu. Navštivte park v létě a užijte si piknik na trávě nebo si zahrajte sportovní hry na místních hřištích. Tabora park je skvělým místem pro rodinné výlety i romantické procházky ve dvou.

 • Placeholder image.
   

  Tabora

  Tabora je malebné město v západní Tanzanii, které je obklopeno zelenými kopcemi a řadou historických památek. Navštivte starobylou pevnost, která se nachází na kopci a nabízí nádherný výhled na město. Procházejte se po tradičních trzích, kde můžete ochutnat místní speciality. Tabora je ideálním výchozím bodem pro výlety do národních parků v okolí.

 • Tabora Airport
   

  Tabora Airport

  Letiště Tabora je ideálním výchozím bodem pro objevování tohoto fascinujícího města. Využijte příležitosti a prozkoumejte okolí, jako jsou například krásné národní parky nebo historické památky. Letiště nabízí komfortní cestování, takže se můžete plně soustředit na svou cestu. Nechte se unést kouzlem Tabora a užijte si nezapomenutelný zážitek.

 • Tabora Game Park
   

  Tabora Game Park

  Tabora Game Park je ideálním místem pro milovníky zvířat a přírody. Nachází se v srdci Tanzanie a nabízí návštěvníkům možnost vidět mnoho druhů zvířat v jejich přirozeném prostředí. V parku se nachází také mnoho turistických tras, které umožňují návštěvníkům prozkoumat krásy africké krajiny. Tabora Game Park je skvělou volbou pro dobrodružnou dovolenou v Africe.

Počasí Tabora

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tabora

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz