Bangkok

Letenky do Bangkok

Hledáte levné letenky do destinace Bangkok? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bangkok

Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bangkok navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ThajskoThajsko

Stručně a jasně

Stát

Thajsko

Letiště

2 letiště (DMK,BKK)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bangkok.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 3min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Don Mueang International Airport se nachází 21 km od centra města Bangkok.

Letiště Suvarnabhumi Airport se nachází 28 km od centra města Bangkok.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bangkok od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bangkok jsou a letiště Don Mueang International Airport. letiště Suvarnabhumi AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Don Mueang International Airport (DMK). Suvarnabhumi Airport (BKK)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bangkok je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bangkok

K cestě do destinace Bangkok lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bangkok - 25 míst co vidět .

 • The Grand Royal Palace is located in PhraboromMahaRatchawangsubdistrict, PhraNakorn district. This palace is an extravaganza of royal edifices,…
   

  Velký palác v Bangkoku

  Velký palác v Bangkoku je nádherný komplex královských budov a chrámů, který sloužil jako sídlo thajských králů. Tento ikonický palác, postavený v roce 1782, je domovem slavného chrámu Wat Phra Kaew s posvátnou sochou Smaragdového Buddhy. Prohlédněte si nádherné architektonické detaily a okouzlující zahrady, které tvoří tento impozantní komplex. Vstupné je 500 THB a zahrnuje také vstup do dalších zajímavostí v areálu.

 • Temple of the Emerald Buddha
   

  Wat Phra Kaeo

  Wat Phra Kaeo, známý také jako Wat Phra Kaew, je nejvýznamnější buddhistický chrám v Bangkoku. Nachází se v Královském paláci a je domovem proslulého Smaragdového Buddhy. Tento pozoruhodný chrám je oblíbenou turistickou atrakcí díky svým bohatě zdobeným chramům, zlatým střechám a impozantním sochám. Navštivte tento duchovní poklad a okouzlete se jeho krásou a historií.

 • Wat Arun, the most iconic temple of Bangkok is located on Thonburi side of Bangkok, almost opposite to the Grand Palace and Wat Pho. Built during…
   

  Wat Arun Ratchawararam Ratchaworamahawihan

  Wat Arun, známý také jako Chrámový úsvit, je jeden z nejvýznamnějších buddhistických chrámů v Bangkoku. Nachází se na západním břehu řeky Chao Phraya a je známý svou impozantní stúpou zdobenou barevnými keramickými kousky. Chrámový komplex nabízí nádherné výhledy na okolí a je ideálním místem pro klidné procházky a meditaci. Vstupné je 50 THB.

 • Erawan Shrine, also called “Phra Prom Erawan”, is located at the front of Grand Hyatt Erawan Hotel, at the Ratchaprasong intersection in Lumpinee subdistrict, Pathumwan district. The reason behind construction of this shrine was that Pol.Gen. Phao Sriyanond, then Director General of Thailand's national police, had a plan to build Erawan hotel, but there were several difficulties and accidents during the construction. Thus, this project was frequently interrupted during the first 2-3 years.RADM Luang…
   

  Erawan Shrine

  Erawan Shrine, známý také jako ศาลท้าวมหาพรหม, je malebný svatyně v srdci Bangkoku. Tento duchovní poklad je oblíbeným místem pro místní i turisty, kteří přicházejí uctít sochu čtyřhlavého Brahmy. Svatyně je známá svým pozoruhodným uměním a řemesly, stejně jako tradičními tanečními představeními. Navštivte Erawan Shrine a zažijte kousek thajské kultury v rušné metropoli.

 • Bells at Phu Khao Thong of Wat Saket in Bangkok, Thailand.
   

  The Golden Mount Garden

  Zahrada Golden Mount se nachází v Bangkoku a je známá svou nádhernou zahradou a chrámem Wat Saket. Tento klidný a malebný kout poskytuje úžasný výhled na město z vrcholu zlatého kopce. Prohlédněte si také nedaleký chrám Wat Benchamabophit, který je jedním z nejkrásnějších chrámů v Bangkoku. Nezapomeňte navštívit tuto fascinující atrakci během svého pobytu.

Počasí Bangkok

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bangkok

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 14 minutami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
ras-al-khaimah
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 45 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz